SENNEBOGEN 730 M-HD - praca przy przeładunku drewna

Data publikacji:

Dwie maszyny SENNEBOGEN z serii E idealnie pasują do filozofii firmy Rettenmeier w Hirschbergu: zrównoważony rozwój i pozytywna równowaga ekologiczna dzięki najniższemu możliwemu zużyciu energii.

W firmie Rettenmeier SENNEBOGEN oznacza jakość: Maszyny są niezwykle trwałe, a przez to bardzo ekonomiczne, dlatego we współpracy z naszymi przedstawicielami handlowymi w Tecklenborg postanowiliśmy zastosować kolejną 730 M-HD na linii sortującej - mówi Sandro Egelkraut, kierownik floty w Rettenmeier Holzfabrik GmbH w Hirschbergu. Dwie maszyny do obsługi drewna działają na trzy zmiany i razem obsługują 1000 metrów sześciennych w trakcie zmiany na linii sortującej.

Sandro Egelkraut przywiązuje również dużą wagę do bezpieczeństwa w pracy: Ponieważ ścieżki pomiędzy drewnianymi stosami są bardzo wąskie, maszyna przekonała nas swoją wyjątkową stabilnością i manewrowością.Dzięki przesuwnym drzwiom z boku kabiny, wejście do kabiny jest również wygodne i bezpieczne dla naszych operatorów. 


Źródło:Sennebogen

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.