[ATB] Technika

Sennebogen - Podgląd wprost z biurka

Data publikacji:

Dzięki wprowadzeniu systemu telemetrycznego SENtrack, firma Sennebogen ma do zaoferowania dogodną, centralną platformę do monitorowania maszyn z tym logo na całym świecie, umożliwiającą m.in. lokalizację w pracy czy efektywne planowanie napraw i przeglądów. System znajdujący zastosowanie w segmencie maszyn do przeładunku będzie w stanie zapewnić w czasie rzeczywistym status urządzenia, oferując personelowi obsługi technicznej i nadzorującym maszynę atrakcyjny interfejs użytkownika umożliwiający zarządzanie flotą.

System telemetryczny SENtrack oferuje właścicielom sprzętu do przeładunku spod znaku Sennebogen dostęp do wszystkich kluczowych informacji umożliwiających zarządzanie parkiem maszynowym. Interfejs użytkownika oparty na sieci Web oferuje przegląd wszystkich maszyn będących w użyciu (wraz z ich dokładnym położeniem i przemieszczaniem, ustalanym na mapie poprzez GPS). Jednocześnie rozwiązanie umożliwia dostęp do kluczowych danych eksploatacyjnych, takich jak: zużycie paliwa, temperatura silnika, ciśnienie układu hydraulicznego czy stopień wykorzystania mocy – dane te mogą być łatwo monitorowane przez dłuższy okres czasu. SENtrack umożliwia automatyczne wyświetlanie okresów konserwacji i łatwe planowanie obsługi serwisowej. Warto dodać, iż rozwiązanie firmy Sennebogen pozwala na taki właśnie przegląd wszystkich maszyn, co powinny szczególnie docenić firmy rentalowe.
W odniesieniu do sprzętu, moduł SENtrack składa się z anteny i jednostki sterującej korzystającej z sygnału GPS, która umożliwia przesyłanie danych za pośrednictwem sieci komórkowej GSM. Użytkownik może łatwo uzyskać dostęp i możliwość analizowania danych w Internecie. W system SENtrack już niedługo będą fabrycznie wyposażane nowe maszyny Sennebogen – obecnie istnieje możliwość dodatkowego uzbrojenia sprzętu do przeładunku tej marki.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.