2019 [ATB] Aktualności

Serafin - wiertnice, chwytaki, mulczery na eROBOCZE SHOW

Data publikacji:

Chwytaki do kostki brukowej, napędy wiertnicze, mulczery do koparek, a nawet osprzęt hydrauliczny i ładowarki przegubowe - na eROBOCZE SHOW (26 października) w Grodzisku Mazowieckim zostanie zaprezentowana szeroka gama maszyn roboczych. Na stoisku SERAFIN P.U.H, jako wyłącznego dystrybutora w Polsce marek Digga, Hunklinger czy Dynaset, będzie w czym wybierać.

Targi budowlane maszyn roboczych eROBOCZE SHOW odbywają się już po raz 7., tym razem 26 października (sobota), w godzinach 9.00-17.00, w Grodzisku Mazowieckim (ul. Logistyczna). Wśród licznych atrakcji - pokazów, wystaw, konkursów - asortyment zaprezentuje Serafin. To jeden z czołowych dystrybutorów w Polsce m.in. maszyn budowlanych i roboczych, obecny na rynku od niemal 15 lat. 

Serafin Maszyny na eROBOCZE SHOWi pokaże:
- miniładowarki teleskopowe Avant (Finlandia)
- wiertnice do maszyn budowlanych i koparki łańcuchowe DIGGA (Australia)
- osprzęt hydrauliczny Dynaset (Finlandia)
- chwytaki wielofunkcyjne i chwytaki do kostki brukowej HUNKLINGER (Niemcy)
- mulczery do koparek 4MACH.COM

Avant:
Wszechstronne ładowarki przegubowe Avant są popularne na całym świecie. W Polsce od od 2002 roku firma Serafin sprzedała ich już ponad 1200. Atutem miniładowarek z Finlandii jest aż przeszło 200 dostępnych narzędzi wymiennych.
Na eROBOCZE SHOW Grodzisk Mazowiecki 2019 Avant Polska zademonstruje ładowarki teleskopowe Avant 635 (przy pracach ziemnych) i Avant 423 w połączeniu z chwytakami Hunklinger.

Digga:
Wiertnice Digga to ponad 30 lat doświadczenia. Australijska marka tworzy uznane w skali globalnej przekładnie planetarne do napędów wiertniczych. W ofercie Digga są też koparki łańcuchowe jako przystawki do maszyn budowlanych.

Na eROBOCZE SHOW pojawią się wiertnice do koparek Digga PDD, Digga PDX2 i Digga PD3 z 4 wiertłami: A4TL 100, 150, 250 i 400 mm.

Dynaset:
Dynaset to lider w projektowaniu generatorów prądu, pomp wysokiego ciśnienia, kompresorów powietrza i innych urządzeń hydraulicznych. Marka Dynaset funkcjonuje z sukcesami już od blisko 30 lat.
Na targi eROBOCZE SHOW 2019 w ramach 7. edycji wydarzenia branży maszyn roboczych i budowlanych przedstawi urządzenia:
- myjka KPL M 200
- magnes HMAG 700.

Hunklinger:
Niemiecka marka Hunklinger to m.in. wielofunkcyjne chwytaki do głazów, krawężników czy wszelkiej galanterii betonowej, jak również chwytaki do kostki brukowej.
Spośród oferty Serafin przy ul. Logistycznej w Grodzisku Mazowieckim pojawią się:
- chwytak do kostki brukowej Hunklinger P12 Profi Twist
- chwytak wielofunkcyjny Hunklinger S100 lub Hunklinger S400.

4MACH:
4mach.com prowadzi sprzedaż maszyn i osprzętu budowlanego. Flagowym produktem Serafin Maszyny są kosiarki bijakowe.
Na eROBOCZE SHOW zostaną zaprezentowane:
- mulczer do koparki T9 70 REV
- mulczer do koparek T7 125

Targi maszyn roboczych i budowlanych eROBOCZE SHOW Grodzisk Mazowiecki 2019 już 26 października (sobota), w godzinach 9.00-17.00. Wstęp na wydarzenie jest wolny!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.