[ATB] Technika

Serwis Kop - To był szczególny rok

Data publikacji:

Miniony rok był szczególny dla rzeszowskiego przedsiębiorstwa Serwis Kop, głównie ze względu na obchodzony jubileusz 10-lecia działalności na rynku. Czołowy polski dostawca części zamiennych do maszyn budowlanych zwraca uwagę, iż przez tę dekadę zmieniło się wiele, ale jedno pozostało niezmienne - domena, która towarzyszy firmie od samego początku. Jakość oferowanych produktów, dobre ceny i profesjonalna obsługa – to trzy filary, na których firma była budowana - i na których stoi do dziś.

Rok 2017 był niezwykle dynamiczny w branży. Ruszyło wiele inwestycji, co firma Serwis Kop odczuła wzrostem liczby zadowolonych klientów, a także sukcesywnym pozyskiwaniem nowych odbiorców. Chcąc „ubrać go” w dwa słowa, nasuwa się jedno określenie: pracowity i owocny. Rzeszowskie przedsiębiorstwo postawiło na znaczne rozwinięcie możliwości magazynu, który niezmiennie obejmuje części zamienne do maszyn JCB i CAT – w szerokiej gamie oryginałów, OEM i zamienników – oraz asortyment do maszyn Case, Volvo i Komatsu. Sukcesywne stawianie na sprawdzonych i zaufanych dostawców sprawia, iż grono klientów powiększyło się znacznie w porównaniu z poprzednimi latami, w szczególności wzrosła liczba klientów zagranicznych. Serwis Kop usprawnił system przyjmowania zamówień telefonicznych, co znacznie poprawiło komfort kontaktu klientów z handlowcami. Warto przy tym dodać, iż w firmie przybyło wykwalifikowanych pracowników, którzy niezmiennie służą informacjami oraz rzetelną, fachową pomocą.
W firmie Serwis Kop zakończono również inwestycje budowlane. Handlowcy zyskali nowe, większe i bardziej komfortowe biuro, rozbudowany został dział sprzedaży bezpośredniej. Najważniejsze posunięcie to powiększenie powierzchni magazynowych, co umożliwia bezproblemową i szybką realizację zamówień, tzw. „od ręki”- bez zbędnego tracenia czasu i oczekiwania na zamówienie.

Deszcz nagród

Przypieczętowaniem tych osiągnięć są nagrody, które Serwis Kop otrzymał w 2017 r. Są to: Podkarpacka Nagroda Gospodarcza, która przyznawana jest najlepszym i najaktywniejszym gospodarczo firmom z regionu oraz Przedsiębiorstwo Fair Play, nagroda dla firm, które respektują na co dzień wartości etyczne w swojej działalności, rzetelnie traktują swoich pracowników i kontrahentów, wywiązują się ze zobowiązań podatkowych, włączają się w działania charytatywne, jednocześnie odnosząc sukcesy gospodarcze. Przedsiębiorstwo wyróżnione zostało także tytułem Orła Wprost w województwie podkarpackim – kierowanym do przedsiębiorstw charakteryzujących się dynamicznym rozwojem, najwyższym wzrostem zysków, brakiem strat, czystym kontem w bazach dłużników oraz odpowiednią rentownością oraz wyróżnieniem w rankingu Diamenty Forbesa - najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. W 2017 r. Serwis Kop również włączył się w wiele akcji charytatywnych – między innymi wsparto Szlachetną Paczkę, która sprawiła wiele radości i fantastycznie zintegrowała zespół.
– Ubiegły, 2017 rok, jak i poprzednie lata to dla nas czas ciężkiej pracy. Nie poprzestajemy na tym co już osiągnęliśmy, ale chcemy rozwijać się dalej. Bazujemy na zdobytym doświadczeniu, ale wciąż uczymy się nowych rzeczy. Podnosimy poziom naszej wiedzy, zdobywamy nowe doświadczenia i umiejętności. Poszerzamy ofertę, wchodzimy w nowy asortyment, pozyskujemy nowych klientów, otwieramy się na nowe rynki, rozwijając jednocześnie współpracę ze stałymi odbiorcami. Wzrost poziomu zadowolenia klientów, profesjonalizm i przyjazny stosunek do klientów - to nasze niepisane zasady. Wszystkie te czynniki, ciągle rozwijane i doskonalone, tworzą politykę naszej firmy i stanowią filary jej funkcjonowania – podkreśla Wacław Rędziniak, właściciel firmy Serwis Kop.

fot. firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.