[ATB] Nowości

Shearcore rozszerza ofertę nożyc Fortress

Data publikacji:

Shearcore, oddział firmy Exodus Machines, wprowadził na rynek nowy model nożyc mobilnych. Zaprojektowany dla branży rozbiórki i recyklingu złomu, FS145 jest największym modelem z linii osprzętu firmy Fortress.

FS145 ma ciężar ścinający 12 927 kg (28 000 funtów) z otworem szczękowym 1,16 m (46 cali) i głębokością szczęki 1,19 m (47 cali).

Bruce Bacon, prezes Exodus Machines, powiedział:

Nowa konstrukcja tylnego zaczepu „płetwa rekina” przenosi naprężenia w nowej i ulepszonej metodzie w stosunku do dowolnego wcześniejszego projektu w świecie przenośnych nożyc, który umożliwia rozkład większych sił na większą masę. Dla klienta oznacza to, że nożyce te przekraczają swoją klasę wagową. Duża zaleta w świecie obróbki stali.

Przy zasięgu 4,49 m (14 stóp 9 cali) osprzęt ma minimalne mocowanie wysięgnika koparki wynoszące 66 ton (145 000 funtów) i minimalne mocowanie drążka koparki wynoszące 113 ton (250 000 funtów).

Dostępne są zarówno obrotowe, jak i nierotujące wersje FS145.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.