Skyjack na nowy sezon

Skyjack na nowy sezon

Kanadyjska firma Skyjack, będąca częścią grupy Linamar Corporation, jest jednym z czołowych globalnych producentów podnośników. W ofercie producenta są wysokiej klasy podnośniki masztowe, elektryczne podnośniki nożycowe, wysięgniki teleskopowe, wysięgniki przegubowe, ładowarki teleskopowe oraz powiązane rozwiązania telematyczne.

Na tegorocznych targach American Rental Association dedykowanych dla branży wynajmu sprzętu budowlano-przemysłowego, które odbyły się w Orlando na Florydzie, firma Skyjack przedstawiła sprzęt nowej generacji oraz ulepszone produkty cyfrowe, które mają zapewnić jeszcze wyższy poziom wydajności podczas pracy.  

Ken McDougall, prezes Skyjack, zapowiedział przedstawienie na konferencji prasowej ARA Show wiele zagadnień związanych z nowymi standardami ANSI oraz zaprezentowanie ulepszeń, które wprowadzono ponad to, co jest wymagane do produkcji asortymentu. Ma to docelowo  zrównoważyć wskaźnik  zwrotu z inwestycji ROI.

– Niektóre działania prowadzące do zgodności z ANSI spowodowały wzrost kosztów, więc staraliśmy się to jak najbardziej ograniczyć – dodał Ken McDougall.

Malcolm Early, wiceprezes ds. marketingu w Skyjack, przedstawił z kolei prezentację floty gotowych do sprzedaży elektrycznych podnośników nożycowych DC nowej generacji, podnośników do prac w trudnym terenie, wraz z demonstracją ulepszonych wysięgników. Prezentowane wysięgniki Skyjack 40 i 60” dostępne od 2020 r. zostały udoskonalone. Będą się teraz cechować zwiększonymi możliwościami i będą zawierały dwumodułowy system sterowania zintegrowany z kolorowym i numerowanym systemem okablowania Skycoded. Malcolm Early wyjaśnia również, że: – Wprowadzony przez Skyjack, nowy system sterowania Skycoded umożliwia maszynom lepszą komunikację z oferowanym  rozwiązaniem telematycznym Elevate. Ulepszenia wprowadzone w maszynach Skyjack bezpośrednio przekładają się na pozyskiwane dane dostarczane przez telematykę, a niektóre z nich staną się wkrótce przełomem w produktach cyfrowych.


Reklama
Powiązane artykuły