SL V330 od Gehl

Data publikacji:

Oferta ładowarek Gehl ze sterowaniem burtowym obejmuje kilkanaście modeli na kołach i gąsienicach. Jedną z najbardziej popularnych maszyn tego typu jest model SL V330 o masie roboczej ok. 4,1 t, napędzany 72-konnym silnikiem Yanmara.

Wbrew pozorom ładowarka „skid steer” nie jest maszyną przeznaczoną tylko do prac przeładunkowych czy ziemnych, choć na pewno sprawdzi się w ciężkich zadaniach specjalnych, z jakimi niejednokrotnie przychodzi się stykać w budownictwie czy w przemyśle. W wypadku ładowarki Gehl wyposażonej w ramię wertykalne, o jej wszechstronności przesądza wydajna hydraulika, różne opcje sterowania oraz bogaty wybór dostępnego osprzętu (łyżek, chwytaków, frezarek do asfaltu i betonu, rębaków do pni, równiarek, koparek łańcuchowych, młotów hydraulicznych, kosiarek czy zamiatarek), instalowanego na standardowej płycie montażowej i blokowanego mechanicznie za pomocą jednej, łatwo dostępnej dźwigni lub hydraulicznie z kabiny. No i jeszcze garść podstawowych parametrów roboczych - udźwig destabilizujący wynosi prawie 3 t, a roboczy - 1,5 t.

W przypadku miniładowarki SL V330 należy wspomnieć także o komforcie, ergonomii i łatwości obsługi. Jej atutem jest niewątpliwie przestronna i bezpieczna kabina z amortyzowanym fotelem i podłokietnikami ułatwiającymi obsługę elementów sterujących. Maszyny Gehl są również przyjazne w serwisowaniu - zapewniają dobry dostęp do silnika, po otwarciu tylnej pokrywy i odchyleniu na bok chłodnicy, oraz do podzespołów hydraulicznych, które umieszczono pod odchylaną do góry kabiną.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.