[ATB] Aktualności

Smart Job Configurator od Kleemann

Data publikacji:
Smart Job Configurator od Kleemann

Należąca do Wirtgen Group firma Kleemann opracowała dedykowane narzędzie konfiguracyjne dla szybkich i optymalnych ustawień maszyn. Smart Job Configurator spełni przy tym oczekiwania zarówno niedoświadczonych, jak i doświadczonych użytkowników, ponieważ umożliwia łatwe określenie optymalnych ustawień maszyny w różnych warunkach.

Różne maszyny to różne ustawienia, ponadto zastosowania kruszarek są odmienne w zależności od materiału wsadowego. Z tego względu, dla uzyskania pożądanego efektu końcowego, parametry robocze kruszarki muszą być zawsze prawidłowo dostosowane. Aby użytkownicy mogli szybko i łatwo znaleźć odpowiednie rozwiązania, Kleemann oferuje Smart Job Configurator w koncepcji obsługi Spective.

Nowy konfigurator Smart Job jest teraz częścią aplikacji Spective Connect i wyświetlacza dotykowego. Intuicyjnie wspiera operatorów w wyborze i wprowadzaniu prawidłowych ustawień roboczych, co z kolei zapewnia osiągnięcie oczekiwanej, wysokiej jakości produktu końcowego przy możliwie najniższym zużyciu maszyny i paliwa.

Prosta obsługa dzięki wskazówkom dla użytkownika

Smart Job Configurator aktywnie wspiera operatora w wyborze odpowiednich ustawień maszyny. Operator jest tutaj prowadzony krok po kroku poprzez intuicyjne w obsłudze menu. Wprowadza tylko niezbędne dane swojego planowanego zastosowania, takie jak szczegóły dotyczące maszyny, materiału i jego obróbki. Następnie sugerowany jest odpowiedni produkt końcowy, a także wymagane ku temu  narzędzia. Po wprowadzeniu wszystkich danych wejściowych system Smart Job tworzy przegląd optymalnych konfiguracji maszyny, a wynik obliczeń można wyeksportować do pliku w formacie PDF i wysłać np. innym osobom do zatwierdzenia.

Smart Job może być obsługiwany również bez aplikacji Spective Connect jako tzw. QuickStart na panelu dotykowym. Operator jest także poprowadzony przez konfigurację maszyny i otrzymuje te same opcje ustawień, które są oferowane w aplikacji.

Konfigurator zawiera różne opcje i scenariusze robocze, które zostały stworzone przez technologię aplikacji Kleemanna. Stopniowo, z czasem dodawane są oczywiście kolejne „przepisy”. Operatorzy otrzymują więc stale poszerzającą się gamę różnorodnych zastosowań. Jeśli natomiast wymagane są specjalne, niestandardowe zastosowania, klienci mogą skontaktować się bezpośrednio z firmą Kleemann dla znalezienia indywidualnego rozwiązania. Nowe narzędzie Kleemanna jakim jest Smart Job Configurator to doskonałe wsparcie dla mniej doświadczonych pracowników, ale również dla tych zaawansowanych, którzy skorzystają z pewnością na oszczędności czasu. Z konfiguratorem ustawień obróbka materiału jest prosta i wydajna dla wszystkich.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.