[ATB] Aktualności

Snorkel rozszerza zespół sprzedaży w regionie EMEA

Data publikacji:

Snorkel rozszerzył swój zespół sprzedaży w Europie, na Bliskim Wschodzie iw Azji (EMEA), mianując Konstantina Kuvaldina na stanowisko Territory Manager na Europę Wschodnią.

Przed objęciem stanowiska w Snorkel Kuvaldin zajmował stanowiska regionalne i kierownicze w wielu wiodących firmach maszyna budowlanych oraz producentach i dystrybutorach motoryzacyjnych, w tym Zeppelin Ukraina, Renault Trucks Ukraina i John Deere Ukraine. Ostatnio pełnił funkcję Regional Manager CE Poland & Baltics dla JC Bamford Excavators (JCB) Poland.

Mówiąc o swojej nowej roli, Konstantin Kuvaldin, powiedział:

Naprawdę nie mogę się doczekać mojej nowej roli w Snorkel. Jest to silna marka, która szybko się rozwija i widzę wiele możliwości na moim terytorium, aby zwiększyć udział w rynku, zarówno poprzez rozwijanie bezpośrednich relacji sprzedaży z sektorem wynajmu, jak i poprzez rozwój silnej sieci dealerów, zapewniając najwyższy poziom obsługi klienta w całym regionie.

Z siedzibą w Polsce Kuvaldin będzie odpowiedzialny za rozwój niezależnej sieci dystrybutorów Snorkel na terenie Europy Wschodniej oraz za budowanie obecności marki i identyfikowanie możliwości bezpośredniej sprzedaży.

Matthew Elvin, dyrektor generalny Snorkel, powiedział:

Cieszymy się, że Konstantin dołączył do naszego zespołu. Jest dynamiczny, energiczny i nastawiony na osiąganie rezultatów, a Snorkel wnosi bardzo istotne doświadczenie sprzedaży między przedsiębiorstwami. Jestem przekonany, że potrafi połączyć praktyczne podejście z ustrukturyzowanymi strategiami rozwoju biznesu, które umożliwią mu osiągnięcie wyjątkowych wyników w tym obszarze.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.