[ATB] Technika

Solid Hitch z Wielkopolski

Data publikacji:

Firma Solid Hitch z wielkopolskiego Porażyna to renomowany już producent osprzętu roboczego dla koparek, którego oferta obejmuje narzędzia, takie jak łyżki koparkowe, chwytaki, szybkozłącza oraz szereg akcesoriów do prac drogowych.  

    Osprzęt Solid Hitch montowany jest poprzez firmowe adaptery przejściowe i szybkozłącza.

    Osprzęt Solid Hitch montowany jest poprzez firmowe adaptery przejściowe i szybkozłącza.

Osprzęt Solid Hitch montowany jest poprzez firmowe adaptery przejściowe i szybkozłącza. Elementy te są zgodne z obowiązującymi standardami S-standard, Verachtert, Lehnhoff itp. Konstrukcja adapterów jak i całego osprzętu oparta jest o wysokiej jakości stal Hardox 500 TUF i 42CrMo4, co zapewnia długą żywotność nawet w trudnych warunkach roboczych. 
Dla bardziej wydajnej pracy przewidziano szybkozłącza hydrauliczne oferowane w szerokiej gamie. Zostały one zaprojektowane do współpracy z głowicą obrotowo-wychylną lub montażu bezpośrednio na koparkach o masie od 1 tony wzwyż. 

Łyżki koparkowe podsiębierne są przeznaczone do trudnych prac ziemnych, gdzie szybka penetracja i wydajny załadunek są kluczowe. Lemiesz łyżki w połączeniu z systemem zębów Esco Ultralok gwarantuje doskonałą penetrację gruntu. Wersje sortujące skutecznie oddzielają różne materiały, takie jak np. kamienie od piasku. Do tego są lekkie i trwałe dzięki profilowanej belce na górze, hartowanym sworzniom adaptera i stalowej konstrukcji. Łyżki plantujące/skarpujące ze specjalną konstrukcją z zagiętymi bokami są natomiast idealne do prac w końcowej fazie robót ziemnych, ułatwiając napełnianie, opróżnianie i manewrowanie.  

Asortyment chwytaków Solid Hitch dla minikoparek obejmuje wersję wielofunkcyjną do ładowania i rozładowywania różnych materiałów, takich jak drewno cięte na długość, kamienie, także do lekkich rozbiórek, obróbki odpadów drzewnych. Następnie jest chwytak palczasty w wersji z 5 lub 7 palcami ramienia do prac rozbiórkowych, sortowania odpadów, kamieni, złomu metalowego itp., a także model do sortowania przeznaczony do ciężkiej pracy takiej jak przeładunek kamieni, złomu, recykling, sortowanie i prace wyburzeniowe, gdzie ważna jest duża siła zamykania i szybkość przenoszenia materiału. Chwytaki Solid Hitch mają zoptymalizowaną geometrię i szeroki rozstaw ramion ułatwiające załadunek i rozładunek. Ich wytrzymałość i odporność na uszkodzenia zapewniają ograniczniki zapobiegające uszkodzeniu cylindra i sworznie w systemie Expander. 

Do prac z nawierzchnią drogową przewidziane są: frez drogowy pozwalający uniknąć niepotrzebnego wykopywania asfaltu podczas zadań związanych z instalacją kabli i rur, zrywaki do skutecznego usuwania twardych materiałów gruntowych i przeprowadzania zleceń rozbiórkowych nawet na zamarzniętym terenie, a także równiarka nawierzchni zwiększająca wydajność podczas walcowania, wyrównywania i zagęszczania różnych rodzajów materiałów i powierzchni, która pozwala w szybkim osiągnięciu poziomu i stopnia gładkości nawierzchni, co jest tak ważne w pracach drogowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.