[ATB] Aktualności JLG budowlane

Solidne wyniki dla JLG

Data publikacji:

JLG odnotowało dobre pierwsze dziewięć miesięcy tego roku, przy całkowitych przychodach o 13 procent wyższych - 3,06 miliardów dolarów. Wzrost wynika z 42,6-procentowego wzrostu sprzedaży ładowarki teleskopowej, siegającego 947,9 mln USD. Zużyty sprzęt i części zamienne odnotowały 10-procentowy wzrost - 649,9 mln USD, a całkowity zysk operacyjny wzrósł o 45% do 376,1 mln USD.

Patrząc tylko na trzeci kwartał, sprzedaż netto segmentu sprzętu dostępowego wzrosła o 7,7 procent do 1,25 miliarda USD. Wzrost sprzedaży był spowodowany zwiększoną wielkością sprzedaży i wyższymi cenami w odpowiedzi na wzrost kosztów materiałowych. Przychody ów segmentu w trzecim kwartale roku obrotowego 2019 wzrosły o 27,2 procent do 189,9 miliona USD.

Nasze dobre wyniki finansowe za trzeci kwartał wynikały ze zwiększonej sprzedaży w każdym z naszych segmentów biznesowych, a także dwucyfrowego wzrostu przychodów operacyjnych w naszych urządzeniach dostępowych oraz w segmencie przeciwpożarowym i awaryjnym - powiedział Wilson R. Jones, prezes i dyrektor generalny Oshkosh Corporation - Jestem dumny z ciężkiej pracy i wysiłków członków naszego zespołu, którzy nadal zwiększają wydajność, realizując naszą strategię biznesową.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.