[ATB] Technika

Solis - W klasie 20 koni

Data publikacji:

Nieskomplikowana konstrukcja, ograniczona ilość elektroniki, a przy tym podzespoły sprawdzonych producentów - oto cechy charakterystyczne ciągników firmy International Tractors Limited (Sonalica), dedykowanych również do sektora komunalnego czy sadownictwa. Modele Solis 20 i Solis 26 napędzane są 3-cylindrowymi silnikami Mitsubishi o mocy odpowiednio 18,2 i 24,5 KM.

Jednostka napędowa o pojemności niespełna 1 i nieco ponad 1,3 l osiąga (w zależności od modelu) maksymalny moment obrotowy 52,3 i 75,2 Nm. Za przeniesienie napędu odpowiada skrzynia biegów oferująca 6 biegów do jazdy w przód i 2 w tył. Solis 20 może poruszać się z prędkością maksymalną ok. 13,9 km/h, a Solis 26 - ok. 17 km/h. Hydraulikę zasila pompa o wydatku 12,4 i 13,4 l/min, a podnośnik (sterowany mechanicznie) ma udźwig 500 i 600 kg. W wyposażeniu standardowym są także: jedna para szybkozłączy zewnętrznych, blokada mechanizmu różnicowego tylnej osi, WOM - 540/540E (tylko Solis 20)/1000 obr./min. Na życzenie ciągniki Solis można wyposażyć m.in. w kabinę (standard - rama ochronna), a także szeroką gamę osprzętu roboczego, czyli np. w ładowacz czołowy, kosiarkę bijakową, pług do śniegu itp.

GA

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.