[ATB] Technika

Sprawdzony dostawca produktów AGP

Data publikacji:

Działająca od roku 2006 na rynku narzędzi diamentowych firma Midan Technika Diamentowa specjalizująca się w produkcji i sprzedaży narzędzi diamentowych, jest na rynku polskim wyłącznym dystrybutorem marki AGP. Firma AGP Power Tools znana jest z produkcji silników i szerokiej gamy elektronarzędzi.

W bogatym portfolio znajdują się profesjonalne narzędzia, które zadowolą najbardziej wymagających specjalistów. Oferta obejmuje zatem m.in. wysokiej klasy wiertnice diamentowe (wraz z opcjonalnymi elementami): TC402, DM2, DM5, DM52D, DM6P/D, DM62, DM8P, DM9, DM10, DM12, odkurzacz DS25L, stojaki do wiertnic, osprzęt do wiertnic; przecinarki ręczne (wraz z opcjonalnymi elementami): C14, C16, C18; przecinarki pierścieniowe (wraz z opcjonalnymi elementami): R13, R16; piły łańcuchowe (wraz z opcjonalnymi elementami): SC1, a także bruzdownice (wraz z opcjonalnymi elementami): CG 150 itp.

Bez testów ani rusz

– Nasze produkty, stworzone są z myślą o najbardziej wymagających partnerach, gwarantują najwyższą możliwą jakość i wydajność. Poprzez ciągłe opracowywanie nowych technologii i znajdowanie rynków niszowych, pozwalamy naszym klientom uzyskać decydującą przewagę konkurencyjną. Stwarzamy sytuację win-win, dzięki produktom AGP wszyscy wygrywają, a zwieńczeniem naszej ciężkiej pracy jest przede wszystkim końcowe zadowolenie klienta – przekonuje Tomasz Giler z firmy Midan Technika Diamentowa.

– Motor jest sercem każdego elektronarzędzia, a stworzenie doskonałej konstrukcji silnika wymaga zarówno sztuki, jak i nauki. Nie szczędzimy wydatków, aby tworzyć najtrwalsze, mocne i najlepiej działające silniki dla każdego indywidualnie dostosowanego elektronarzędzia. Jedną z naszych największych zalet jest też zdolność do kontrolowania każdej kluczowej części procesu produkcji elektronarzędzi. Posiadamy własnych projektantów i inżynierów, tworzących oryginalne i skuteczne koncepcje – dodaje.

Warto dodać, że firma AGP Power Tools dysponuje kompletnym elektrycznym centrum testowym, w którym można wykonywać rutynowe testy w zakresie przewidywanej żywotności. Producent programuje niezwykle rygorystyczne procedury testowe, aby znaleźć granice wytrzymałości silników. Poza tym opracowywane i udoskonalane są narzędzia, pozwalające dokładnie testować produkty w terenie, aby upewnić się, że spełniają one wszystkie wymagania. Najważniejszym krokiem po odpowiednim zaprojektowaniu i opracowaniu jest sama produkcja seryjna. Każdy etap projektowania i produkcji jest ściśle kontrolowany, zgodnie z protokołami ISO 9001.

Również produkcja

Jednym z filarów działalności firmy Midan Technika Diamentowa jest produkcja. A w tym zakresie przedsiębiorstwo może pochwalić się szybkością obsługi oraz wielkością i elastycznością oferty. Ma w zapasie stalowe tarcze i rury o różnej średnicy, a dzięki temu, że sama przylutowuje do bazy  diamentowe segmenty, może przygotować narzędzie optymalnie dostosowane do praktycznie każdego materiału. Sprawdzeni dostawcy diamentowych segmentów oraz stalowej „bazy” gwarantują wysoka jakość wyrobów. Staranne wykonanie to także zasługa doświadczonej kadry pracowników.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.