[ATB] Technika JLG

Sprzęt AGP dla profesjonalistów

Data publikacji:

Od stycznia 2020 r. oficjalnym przedstawicielem i wyłącznym dystrybutorem narzędzi marki AGP w Polsce jest firma Midan Technika Diamentowa. Specjalizująca się w produkcji i sprzedaży profesjonalnych narzędzi diamentowych firma zajmuje się nie tylko sprzedażą, ale także serwisem sprzętu z tym znakiem.

Zobacz także: RIWAL i JLG – świętują 25-lecie współpracy

  Marki AGP nie trzeba szerzej przedstawiać - jest to przecież trzeci pod względem wielkości producent silników do wiertnic na świecie, produkujący maszyny dla wielu uznanych marek. W ofercie AGP znajdują się wszechstronne narzędzia diamentowe przeznaczone do pracy w trudnych warunkach, dzięki czemu sprawdzają się w rękach profesjonalnych pracowników budowlanych. Co ważne, produkty te nie stoją „w miejscu”, tylko są nieustannie ulepszane, również pod kątem wprowadzania nowych technologii, wdrażanych z myślą o zadowoleniu użytkowników, zmagających się nieraz z najtrudniejszymi wymaganiami.

  W ofercie producenta znajduje się sprzęt dedykowany wykwalifikowanym pracownikom, m.in. wytrzymałe wiertnice diamentowe, takie jak: AGP DM8P - specjalnie zaprojektowana 3-biegowa wiertnica o mocy 2,5 kW, w obudowie ze stopu magnezu, przeznaczona do wiercenia na mokro w betonie zbrojonym do średnicy 200 mm, czy AGP DM12 - wiertnica o mocy 3500 W z 3-biegowym silnikiem w obudowie aluminiowej, z funkcją Slow-Start. Kiedy zaś ciężkie warunki wymagają użycia pił o odpowiedniej mocy, można skorzystać z przecinarek ręcznych napędzanych silnikami na wysoką częstotliwość. W tym kontekście na uwagę zasługują piły: AGP C18 (przecinarka ręczna na tarcze o średnicy 450 mm do cięcia na mokro, z silnikiem o mocy 6,5 kW na wysoką częstotliwość), AGP R13 (przecinarka pierścieniowa na tarcze o średnicy 330 mm, z silnikiem o mocy 3,2 kW) i AGP R16 (przecinarka ręczna na tarcze o średnicy 400 mm, z silnikiem o mocy 6,5 kW). Są to produkty z silnikami na wysoką częstotliwość, pracującymi z Powerboxem P8K z wbudowanym PRCD, posiadającym pełną elektroniczną ochronę przed zbyt wysokim, czy zbyt niskim napięciem oraz zabezpieczenie termiczne przeciążeniowe. Powerbox dostarcza do urządzenia prąd o wysokiej częstotliwości. 

  Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

  Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

  Reklama
  Najnowsze artykuły:
  Reklama

  Najnowsze z kategorii

  Bądź na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.