[ATB] Aktualności

Star Platforms przoduje w ExCeL

Data publikacji:

Star Platforms dostarczył 17 sztuk sprzętu dostępowego na wydarzenie w londyńskim ExCeL Centre w Wielkiej Brytanii. Podczas gdy szczegóły wydarzenia zostały zachowane przez jego organizatorów, sprzęt dostępowy został wynajęty przez dostawcę sprzętu do olinowania pracującego nad projektem. Dostawca wykorzystał platformy do instalacji światła, dźwięku i inscenizacji w 11 salach centrum, w tym w głównym audytorium.

Star Platforms dostarczyło 10 podnośników nożycowych do projektu produkcyjnego, w tym model Skyjack 3219 o wysokości roboczej 7,8 m oraz Skyjack 4632 o wysokości roboczej 11,75 m. W projekcie wykorzystano również dwa podnośniki nożycowe Genie 3384RT, zapewniające wysokość roboczą 12,06 m.

Firma, która oferuje usługi sprzedaży i wynajmu, dostarczyła również siedem podnośników przegubowych Niftylift Height Rider. Przy wysokościach roboczych od 15 do 28 m silniki bi-energetyczne są również wyposażone w niebrudzące opony do użytku w pomieszczeniach.

Przygotowanie wszystkich 11 sal miejsc na jednodniowe wydarzenie zajęło w sumie cztery dni i prawie 20 platform.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.