[ATB] Technika

Starco - Przyjazne i ekonomiczne

Data publikacji:

Firma Starco wprowadziła na rynek ekonomiczne

i przyjazne dla użytkownika opony przeznaczone do jeżdżących z dużymi prędkościami przyczep transportowych i turystycznych.

EcoTrail jest oponą przeznaczoną do lekkich przyczep jednoosiowych oraz średniej klasy przyczep tandemowych o obciążeniu do 1000 kg/oś. Drugi model - KargoTrail sprawdzi się w przyczepach jednoosiowych oraz tandemowych pozwalających na obciążenie do 1300 kg/oś. Z kolei MasterTrail to opona do przyczep o dużej ładowności i obciążeniu na oś do 2500 kg.
Nowe opony dostępne są w popularnych rozmiarach i gwarantują dobrą przyczepność oraz rozprowadzanie wody, optymalną amortyzację wstrząsów, a także długi okres użytkowania bez zbędnej masy, która mogłaby wpłynąć na gorsze rozpraszanie ciepła i prowadzić do szybszego zużywania się opon. Poza tym opony posiadają czytelne oznaczenia na bocznej ścianie, ułatwiające ich zakup i późniejsze użytkowanie.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.