[ATB] Aktualności

STRABAG rozszerza zakres usług w kategorii pomiarów cyfrowych

Data publikacji:

Ankieta dotycząca obiektów cyfrowych STRABAG i UAV wykorzystuje innowacyjne technologie i czujniki, aby zapewnić wysokie standardy w zakresie gromadzenia danych.

Regensburg, 18 grudnia 2018 r. Grupa STRABAG koncentruje swoją poszerzoną ofertę usług w zakresie pomiarów cyfrowych w swoim nowym, bardzo nowoczesnym biurze w Regensburgu. Jako wewnętrzny usługodawca, który również oferuje swoją zewnętrzną wiedzę, rosnące narzędzie Digital Object Survey i UAV pomaga przyspieszyć transformację cyfrową w branży budowlanej. Poza podstawową działalnością w zakresie wydajnego pomiaru za pomocą dronów dla wszystkich ważnych obszarów zastosowań, repertuar usług obejmuje teraz również drugi filar mobilnego mapowania z dwoma wysokowydajnymi skanerami do szczegółowego pomiaru korytarzowego nawet przy dużych prędkościach. Ofertę w obu obszarach biznesowych uzupełniają obszerne usługi przetwarzania danych 3D dla każdego celu, od klasyfikacji point cloud do cyfrowego modelowania terenu (DTM) i wektoryzacji danych 3D.

360-stopniowy obraz i wizualizacja 3D

Usługi oferowane przez sondę Digital Object Survey i UAV firmy STRABAG obejmują tworzenie wysokiej rozdzielczości ortofotomapy i obrazowania 360 stopniowego, inspekcję budynków i mostów, a także wizualizację 3D, od pomiarów korytarzowych, do oszacowań masy, aż do analizy nachylenia lub stanu. Dzięki szerokiemu spektrum gromadzenia i przetwarzania danych cyfrowych zespół w Regensburgu świadczy usługi dla przedsiębiorstw w dziedzinie infrastruktury transportowej, budownictwa i inżynierii lądowej, a także administracji publicznej, operatorów sieci i systemów, operatorów portów lotniczych i klientów w obszarach: składowiska, wydobycie i zasoby.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.