[ATB] Nowości

Stroer - jakość na wysokim poziomie

Data publikacji:

W ostatnich latach producenci maszyn budowlanych z Chin śmiało doszlusowali do światowej czołówki. Z jednej strony świadczą o tym nie tylko bardzo dynamicznie rosnące przychody firm zza Wielkiego Muru Chińskiego ale również coraz wyższa jakość tych produktów. Zachowują one jednak jeden istotny atrybut – są zwykle w cenie znacznie bardziej atrakcyjnej niż swoje odpowiedniki z europejskich marek.

    Stroer - jakość na wysokim poziomie

W schemat ten wpisuje się doskonale firma Stroer, która od 2016 r. z niemałym powodzeniem wprowadza na rynek europejski ładowarki przegubowe i teleskopowe, mini-koparki (3 modele o masie roboczej od 2 do 2,8 t) oraz koparko-ładowarki (model NW 930 LX o masie roboczej 8,2 t). Ich jakość docenili klienci z krajów takich jak Węgry, Litwa, Niemcy, Czechy, oraz Grecja. Maszyny te charakteryzują się wysoką jakością oraz niezawodnością , solidną i prostą budową dzięki czemu znajdują zastosowanie we wszystkich sektorach rynku – budownictwa, komunalki czy rolnictwa. Co zaś szczególnie istotne, marka Stroer kładzie duży nacisk na szybko reagujący, profesjonalny serwis oraz dobrą dostępność części zamiennych, co w tej branży jest kluczowe. Obsługa serwisowa jest łatwa do wykonania w każdych warunkach ze względu na prostotę budowy maszyn.

 

I jeśli chodzi o ładowarki kołowe, to marka Stroer oferuje obecnie 12 modeli (w tym 5 modeli z ramieniem teleskopowym) o masie roboczej od 2 do 10 t, legitymujące się udźwigiem od 900 kg do 4 t. Wśród nich nowością jest model NW 525, w którym konstruktorzy szczególny nacisk położyli na komfort pracy operatora. Dowód? Przestronna i nowoczesna kabina wyposażona w standardzie w takie udogodnienia jak wielofunkcyjny elektryczny dżojstik, klimatyzacja, ogrzewanie postojowe, amortyzowany fotel, duży wyświetlacz z systemem android monitorujący ustawienia maszyny, kamerą cofania. 

Stanowisko pracy operatora spełnia rzecz jasna normy bezpieczeństwa ROPS/FOPS, a do tego charakteryzuje się bardzo dobrą widocznością, w zakresie 360°, co znacząco ułatwia wykonywanie powierzonych zadań. Ładowarka Stroer NW 525 napędzana jest 4-cylindrowym silnikiem Cummins Power o mocy 103 KM, zgodnym z normą emisji spalin Stage V. Wśród istotnych informacji technicznych należy podkreślić, iż zastosowano w nich układ hydrauliczny jednego z renomowanych producentów (Eaton, Donaldson lub Rexroth), stały napęd 4x4 oraz 8-biegową automatyczną skrzynię biegów – maszyna może się rozpędzić maksymalnie do prędkości 35 km/h. 

Do wyboru są zaś następujące typy układu napędowego – hydrokinetyczny lub hydrostatyczny. Bardzo często wybór w tym zakresie determinowany jest przez zawartość portfela użytkownika tych maszyn. Idźmy jednak dalej – zwrotny i stabilny model NW 525 o wymiarach 6,1 x 2,04 x 2,68 m (długość/szerokość/wysokość) i masie roboczej 6 t legitymuje się maksymalnym udźwigiem 2,5 t oraz maksymalną wysokością rozładunku 3,3 m. Może przy tym współpracować z różnego rodzaju osprzętem roboczym, w tym łyżkami o pojemności od 1,3 do 2,5 m³.

Polecamy produkty z naszego sklepu:Polecamy produkty z naszego sklepu:Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.