[ATB] Budownictwo

Structural Awards 2019

Data publikacji:

Instytucja Inżynierów Strukturalnych (IStructE) ujawniła krótką listę Nagród Strukturalnych 2019, obejmującą 49 wybitnych projektów z całego świata. Wpisy na krótkiej liście są podzielone na 12 kategorii, z których każda podkreśla płodną pracę inżynierów budownictwa i nieocenioną usługę, którą świadczą.

Program dostrzega pozytywny wpływ specjalistów, który można obserwować codziennie, od szybujących drapaczy chmur i mostów przeciwdziałających grawitacji po budynki zaprojektowane tak, aby wytrzymywały ekstremalne warunki.

Powyżej znajduje się zbiór niektórych struktur znajdujących się na krótkiej liście do poszczególnych nagród. Kategorie nagród strukturalnych obejmują: nagrodę za sztukę budowlaną, nagrodę za konstrukcje przystosowaną do ekstremalnych warunków, nagrodę za małe projekty poniżej 3 milionów funtów (3,64 miliona dolarów amerykańskich), nagrodę za konstrukcje wysokie lub smukłe oraz nagrody za konstrukcje o dużej rozpiętości.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.