[ATB] Aktualności

Sumitomo/Trimble - Preferowany dostawca

Data publikacji:

Firmy Trimble i Sumitomo Construction Machinery ogłosiły, że firma Trimble została wybrana przez Sumitomo na preferowanego dostawcę technologii sterowania maszynami. Blisko współpracując z Trimble firma Sumitomo zaoferuje na rynku japońskim fabrycznie instalowane rozwiązanie sterowania maszynami: platformę Trimble Earthworks Grade Control Platform dla koparek.

Sumitomo zaoferuje dwie fabryczne opcje kontroli maszyn. Opcja trybu maszynowego 2D obejmuje zaprojektowany przez Sumitomo interfejs użytkownika wykorzystujący zintegrowany z maszyną wyświetlacz w kabinie koparki. Fabryczna opcja trybu automatycznego 2D obejmuje 10-calowy tablet Android z aplikacją Trimble Earthworks. W skład obu opcji wchodzi wytrzymały sprzęt  Trimble, zaprojektowany i testowany w trudnych warunkach placu budowy. – Współpraca pomiędzy Trimble i Sumitomo wynosi efektywność koparek na nowy poziom, dzięki półautomatycznej kontroli koparki Trimble Earthworks. Nasi wspólni klienci skorzystają z poprawy produktywności i kontroli jakości, które są możliwe dzięki integracji Trimble Earthworks Grade Control Platform i maszyn Sumitomo – mówi Troy Rigby, kierownik OEM w Trimble Civil Engineering and Construction, Asia Pacific.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.