[ATB] Nowości

Swerock dodaje kruszarkę mobilną Rockster

Data publikacji:

Swerock Recycling z siedzibą w Szwecji dodał do swojej floty nową kruszarkę mobilną Rockster R1000S.

Mobilna kruszarka Rockster zawiera silnik Volvo Tier 4f, który wytwarza niskie emisje NOx i napęd hydrostatyczny, który utrzymuje stałą moc kruszenia i zmniejsza zużycie oleju napędowego.

Niklas Johansson, partner handlowy w Biocare Svenska, powiedział: 

Wysoka wydajność tej kompaktowej maszyny, doskonałe wymiary transportowe i wygoda konserwacji przekonały moich klientów, że kruszarka Rockster jest dla nich odpowiednia.

R1000S posiada hydraulicznie opuszczany pojemnik ekranowy, odchylany pomost i uchylne drzwi. Producent dodał, że prace serwisowe, konserwacja i wymiana siatek ekranowych mogą być wykonywane szybko i łatwo.

Nowy R1000S firmy Swerock zostanie wykorzystany do recyklingu gruzu budowlanego. Może przetwarzać zużyty asfalt w zakresie od 0 do 16 mm i kruszyć beton w zakresie od zera do 70 mm.

Według Rockstera Swerock wspiera społeczeństwo efektywnie korzystające z zasobów i dąży do zmniejszenia wpływu działalności recyklingowej na środowisko i kładzie nacisk na efektywne ponowne wykorzystanie odpadów budowlanych.

Dla firmy recyklingowej, takiej jak Swerock, wpływ maszyny na środowisko jest ważnym kryterium zakupu, dodał Rockster.

Firma postrzega siebie jako dostawcę usług przyjaznych dla środowiska i chce przyczynić się do recyklingu odpadów budowlanych w celu ochrony surowców i redukcji odpadów.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.