[ATB] Aktualności JCB

System ECV gotowy na wdrożenie

Data publikacji:

Program weryfikacji zgodności emisji CESAR (ECV), zainicjowany przez Stowarzyszenie Urządzeń Budowlanych (CEA), ma zakończyć fazę oceny i zostać wdrożony jeszcze w tym roku.

Program ma na celu pomóc kierownikom placówek i organom regulacyjnym w łatwej identyfikacji zgodności poziomu emisji z silnika poszczególnych maszyn w obszarach wrażliwych z punktu widzenia ochrony środowiska poprzez wyposażenie urządzeń w etykietę ECV. JCB Hydradig na Plantworx 2019 był pierwszym urządzeniem budowlanym, które miało prototypową etykietę ECV.

Docierały do nas miłe opinie na temat naszego procesu konsultacji. Upewniliśmy się, że program odzwierciedla wymagania branży, a zespół CESAR postępuje zgodnie z wszystkimi otrzymanymi pomysłami, prośbami i komentarzami. - powiedział Rob Oliver, dyrektor generalny CEA.

Charles Stevenson, dyrektor generalny JCB, powiedział, że firma będzie montować etykietę ECV jako standard na swoich maszynach po pełnym uruchomieniu programu, dodając:

Identyfikacja zgodności emisji z jednolitym i łatwo rozpoznawalnym symbolem przyniesie wiele korzyści dla klienta.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.