[ATB] Nowości

Szersza oferta ATG

Data publikacji:

Marka Galaxy poszerza ofertę radialnych opon terenowych do wózków widłowych i wywrotek. Prezentowane nowości obejmują dwa nowe rozmiary opony Galaxy Yardmaster Radial i trzy rozmiary Galaxy HTSR 400 E4/L4.

Galaxy Yardmaster Radial to radialna opona z konstrukcją wykonaną w całości ze stali, przeznaczona do użytku w wózkach widłowych wykorzystywanych do ciężkich i długich prac. Jest teraz dostępna w trzech rozmiarach, w tym w dwóch nowych: 12.00R20 i 12.00R24 oraz dostępnym wcześniej 10.00R20.
Opona Galaxy Yardmaster Radial jest dedykowana do wózków widłowych o dużym udźwigu, pracujących przez długi czas z dużą prędkością na rozmaitych podłożach. Radialna konstrukcja opony gwarantuje lepszą zwrotność i komfort jazdy przy mniejszym zużyciu paliwa, a rzeźba bieżnika została zoptymalizowana w celu poprawy stabilności i dokładności wykonywania prac. Atutem opony jest specjalna mieszanka odporna na przecięcie, kruszenie i ścieranie, która zapewnia płynność jazdy nawet na twardych podłożach portowych.

Do ekstremalnych warunków

Tegoroczną nowością są też poddane drobiazgowym testom nowe rozmiary Galaxy HTSR 400 (Haul Truck Steel Radial 400) E-4/L-4, zaprojektowanej z myślą o zastosowaniach transportowych w trudnych i wymagających warunkach, m.in. w kopalniach i kamieniołomach. Jest on teraz dostępny w trzech dodatkowych rozmiarach: 23.5R25, 26.5R25 i 29.5R25. 
Galaxy HTSR 400 posiada bieżnik o dużej głębokości, która zapewnia stałą przyczepność i większą odporność na przecięcie, co przekłada się na wzrost wydajności. Specjalna mieszanka zmniejsza stopień nagrzewania się opony, wydłużając tym samym dopuszczalny czas pracy. Warto zwrócić uwagę na zoptymalizowaną konstrukcję opasania, które chroni oponę przed przecięciem i kruszeniem, dzięki czemu maszyna może pracować wydajnie bez ryzyka przestojów.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.