[ATB] Aktualności Hidromek

Szybsza i bardziej wydajna od Hidromeku

Data publikacji:

Marcowa edycja targów CONEXPO 2020, która odbyła się w amerykańskim Las Vegas Convention Center, dla firmy Hidromek była doskonałą okazją do zaprezentowania szerokiego spektrum swojej oferty.

Podczas tej największej wystawy w sektorze maszyn budowlanych w Ameryce Północnej, turecki producent legitymujący się ok. 45 tys. maszyn pracujących w ponad 100 krajach na całym świecie, zaprezentował m.in. koparko-ładowarki HMK 62 SS i HMK 102 B Alpha, ładowarką kołową HMK 640 WL, równiarkę HMK 600 MG i koparką gąsienicową HMK 230 LC.Koparka gąsienicowa HMK 230 LC, to jeden z 5 modeli reprezentujących serię H4 - w jej skład wchodzą również modele HMK 145 LC SR, HMK 310 LC, HMK 390 LC HD i HMK 500 LC HD. Konstruktorzy Hidromeka postawili na rozwiązania, dzięki którym nowe koparki są szybsze i wydajniejsze, co jest m.in. zasługą nowej konstrukcji układu hydraulicznego, zapewniają większą wydajność pracy przy mniejszym zużyciu paliwa. 
Podczas procesu projektowania wiele uwagi poświęcono również ułatwieniu operatorowi obsługi maszyny - koparki z serii H4 wyposażone zostały w wysokowydajne rozwiązanie ułatwiające ustalenie bieżącej kondycji maszyny, a także jej integrację z dodatkowym osprzętem. Poza tym kabina została zaprojektowana i zbudowana tak, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i trwałość zgodnie ze standardami ROPS i FOPS. Bo i bezpieczeństwo pracy wydaje się najważniejszym aspektem eksploatacji koparki. Dlatego też modele z serii H4 zostały wyposażone w czerwone uchwyty i etykiety ostrzegawcze. Nowe koparki firmy Hidromek zapewniają także bardzo dobrą widoczność poprzez ograniczenie do minimum martwych punktów za pomocą bocznych i tylnych kamer. Ponadto, dzięki zastosowaniu reflektorów LED w koparkach serii H4, znacznie ułatwiono możliwość pracy po zmroku.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atb 04/2020 - zamów:

Bezpłatny egzemplarz   prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.