[ATB] Aktualności CIFATarCo

TarCo - Nowy przedstawiciel

Data publikacji:

Włoski producent spod Mediolanu - firma CIFA, ma od stycznia br. nowego wyłącznego autoryzowanego przedstawiciela na rynku polskim - spółkę TarCo. Przedsiębiorstwo 22 marca zaprosiła klientów, partnerów handlowych i prasę fachową na Dzień Otwarty do swojej siedziby w Kotorzu Małym pod Opolem.

Reprezentująca wcześniej przez 11 lat koncern CIFA firma Tarbi nigdy nie miała własnej siedziby. Z kolei spółka TarCo ma do dyspozycji 1,5 ha terenu, z czego połowa jest utwardzona. W Kotorzu Małym jest hala 3-stanowiskowa dla ciężkiego sprzętu, 8 magazynów i 600 m² powierzchni biurowej, co spełnia z nawiązką wymagania rynku – mówi Milena Tarkowska, prezes zarządu spółki TarCo. – CIFA jest obecnie jednym z trzech najbardziej rozpoznawalnych brandów w sprzęcie betonowym, związanym z produkcją, transportem i pompowaniem betonu i jest liderem w segmencie gruszkopomp - Polska jest największym rynkiem na urządzenia tego typu. Pod tym względem zeszły rok był dla nas dobry, bo ilość sprzedanych gruszkopomp przekroczyła 20 sztuk – dodaje.

Pełna obsługa

Spółka TarCo - w ramach działów technicznego, handlowego oraz magazynowego - zajmuje się sprzedażą i naprawą maszyn (stacjonarnie i mobilnie) do pompowania betonu produkcji CIFA, w tym pomp stacjonarnych, pomp samojezdnych, gruszkopomp, jak i betonomieszarek do przewożenia mieszanki betonowej. Nowy przedstawiciel współpracuje również z siecią autoryzowanych serwisów pomp do betonu (w Gnojnikach pod Krakowem, Murowanej Goślinie i Żukowie k. Kartuz), których pracownicy posiadają uprawnienia TDT, niezbędne do prowadzenia rejestracji i przeglądów maszyn oraz przeprowadzenia ich napraw (także spawalniczych). Dzięki współpracy z punktami serwisowymi w różnych częściach kraju, firma jest w stanie dotrzeć praktycznie do każdego miejsca w Polsce, aby zapewnić użytkownikom sprzętu pełną obsługę techniczną.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.