Artykuł

Targi Bauma China zgodnie z planem

Targi Bauma China zgodnie z planem

Organizator wystawy Messe München ogłosił, że Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Maszyn Górniczych i Pojazdów Budowlanych Bauma China odbędą się zgodnie z planem w dniach 24–27 listopada 2020 r. w Shanghai New International Expo Center (SNIEC) w Chinach.

Wiele targów sprzętu budowlanego zostało w tym roku przełożonych ze względu na COVID-19. Organizatorzy podkreślili, że zdrowie i bezpieczeństwo wystawców, odwiedzających i partnerów będzie priorytetem. Podczas wydarzenia będą ściśle przestrzegane wytyczne dotyczące zapobiegania i kontrolowania epidemii podczas organizowania wystaw opublikowane przez Shanghai Municipal Commission of Commerce i Shanghai Convention & Exhibition Industries Association.
Gospodarka Chin szybciej niż wiele innych krajów na świecie odzyskała równowagę po wybuchu pandemii COVID-19. Przewiduje się, że produkt krajowy brutto (PKB) tego kraju wzrośnie w 
2020 r. o 1%. Według Shanghai Securities Co. tempo wzrostu chińskiego przemysłu maszyn budowlanych osiągnie w tym roku 10%. Organizatorzy spodziewają się, że podczas tegorocznych targów ponad 3 tys. wystawców zaprezentuje swoje produkty i usługi na powierzchni wystawienniczej o powierzchni 300 tys. m².
 

MV

Reklama
Powiązane artykuły