[ATB] Aktualności

Targi Bauma China zgodnie z planem

Data publikacji:

Organizator wystawy Messe München ogłosił, że Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Maszyn Górniczych i Pojazdów Budowlanych Bauma China odbędą się zgodnie z planem w dniach 24–27 listopada 2020 r. w Shanghai New International Expo Center (SNIEC) w Chinach.

Wiele targów sprzętu budowlanego zostało w tym roku przełożonych ze względu na COVID-19. Organizatorzy podkreślili, że zdrowie i bezpieczeństwo wystawców, odwiedzających i partnerów będzie priorytetem. Podczas wydarzenia będą ściśle przestrzegane wytyczne dotyczące zapobiegania i kontrolowania epidemii podczas organizowania wystaw opublikowane przez Shanghai Municipal Commission of Commerce i Shanghai Convention & Exhibition Industries Association.
Gospodarka Chin szybciej niż wiele innych krajów na świecie odzyskała równowagę po wybuchu pandemii COVID-19. Przewiduje się, że produkt krajowy brutto (PKB) tego kraju wzrośnie w 
2020 r. o 1%. Według Shanghai Securities Co. tempo wzrostu chińskiego przemysłu maszyn budowlanych osiągnie w tym roku 10%. Organizatorzy spodziewają się, że podczas tegorocznych targów ponad 3 tys. wystawców zaprezentuje swoje produkty i usługi na powierzchni wystawienniczej o powierzchni 300 tys. m².
 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.