[ATB] Aktualności

Targi BUDMA 2018

Data publikacji:

Już tylko kilka miesięcy pozostało do rozpoczęcia targów branży budowlanej BUDMA, największych w Polsce i w tej części Europy, które odbędą się w Poznaniu od 30 stycznia do 2 lutego 2018 r.

Przyszłoroczna impreza targowa zapowiada się bardzo interesująco. M.in. zaprezentuje Największy Salon Dachów w Polsce, Największy Salon Stolarki w Polsce, Salon Podłóg i Parkietów czy też Salon Rusztowań i Szalunków.  Uwagę zwiedzających niewątpliwie przyciągnie specjalna strefa pokazowa Design 4 Senses, gdzie w nietypowy sposób zaprezentowana zostanie oferta wystawców biorących udział w tym projekcie. Strefa przeniesie klientów w niecodzienny świat, pełen zmysłowych doznań, a mają za to odpowiadać aż 4 dedykowane przestrzenie: Strefa VisualStudio, Strefa TouchPoint, Strefa AudioZone oraz Strefa AromaSpot.

BUDMA/red.

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.