[ATB] Aktualności

Targi Budma i Intermasz - złote medale przyznane

Data publikacji:

W dniach 30 stycznia – 2 lutego odbędzie się kolejna edycja targów Budma i Intermasz. Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zaprezentowani zostaną m.in. laureaci Złotych Medali tych targów. Oto oni.

    Ładowarka kołowa Kramer 5095

    Ładowarka kołowa Kramer 5095

Ładowarka kołowa Kramer 5095

Zgłoszona przez firmę HKL Baumaschinen Polska maszyna charakteryzuje się przede wszystkim dynamicznym napędem na wszystkie koła oraz okazałym udźwigiem. Koła skrętne i stała rama pozwalają na poruszanie się maszyny w każdym terenie, zapewniając wysoką wydajność, zwrotność i niespotykaną stateczność. Nowoczesna jednostka napędowa spełnia rzecz jasna obecnie obowiązujące normy emisji spalin przy użyciu katalizatora oksydacyjnego i DPF, eliminując konieczność stosowania AdBlue. Model Kramer 5095 może być użytkowany z łyżkami o pojemności od 0,95 m³ do 1,5 m³, zachowując jednocześnie niską wysokość konstrukcyjną. Kabina z widocznością 360º to kolejny godny podkreślenia atut tego urządzenia, zapewniający operatorowi komfort, ergonomię i funkcjonalność.

Mini żuraw Jekko JF235

Firma Jekko Polska do tej nagrody zgłosiła z kolei mini żuraw Jekko JF235. Jest to kompaktowe urządzenie o sporych możliwościach, bardzo dobrze skrojony do pracy w ciasnych przestrzeniach. Zaawansowane funkcje, łatwość manewrowania i bezpieczeństwo stanowią zaś rękojmię wydajności na każdym placu budowy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.