[ATB] Aktualności

Targi SaMoTer odroczone

Data publikacji:

Największe targi maszyn budowlanych we Włoszech, czyli SaMoTer w Weronie, zostały oficjalnie przesunięte w czasie ze względu na szybkie rozprzestrzenianie się szczepu Covid-19 Coronavirus. Targi te miały odbyć się w dniach 21-25 marca 2020 r., ale obecnie zostały oficjalnie przełożone na 16-20 maja 2020 r.

Biorąc pod uwagę konsekwencje tego posunięcia, organizator targów opublikował na swojej stronie internetowej, że bezpieczeństwo i zdrowie wystawców, zwiedzających, gości, pracowników i współpracowników uważa za absolutny priorytet w prowadzeniu swojej działalności. Z tego też powodu oświadczył, że uważnie śledzi rozwój wydarzeń związanych z rozprzestrzenianiem się wirusa Covid-19, zgodnie z wytycznymi dotyczącymi zapobiegania, wskazanymi przez włoskie Ministerstwo Zdrowia oraz wskazówkami przewidzianymi w rozporządzeniu wydanym w dniu 23 lutego 2020 r.

Wcześniej poinformowano, że inne wydarzenia prowadzone przez organizatorów SaMoTer, takie jak impreza Innovabiomed, która została zaplanowana na 10-11 marca, zostały obecnie również przełożone. Zapowiedziano przy tym niezwłoczne informowanie o wszelkich innych zmianach, które mogą być konieczne w związku z kolejnymi rozporządzeniami wydanymi przez organy zdrowia publicznego.

Szereg innych wydarzeń we Włoszech już zostało odizolowanych od społeczeństwa w związku z rosnącym zagrożeniem pandemią. Dla przykładu legendarny włoski projektant mody Giorgio Armani zorganizował swój pokaz mody „Kobieta jesień - zima 2020-21” bez żywej publiczności, zamiast tego przesyłając jedynie transmisję na żywo do kanałów mediów społecznościowych. Za zamkniętymi drzwiami odbył się również mecz Inter Mediolan - Ludogorec Razgrad w ramach rozgrywek Ligi Europejskiej, który odbył się 27 lutego na stadionie San Siro w Mediolanie.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atb 03/2020 - zamów:

Bezpłatny egzemplarz   prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.