[ATB] Aktualności Case CE

Tech-Ekspert Południe - Diler marki Case na Podkarpaciu

Data publikacji:

Firma Tech-Ekspert Południe ze Stalowej Woli na Podkarpaciu to ceniony dostawca maszyn i urządzeń - zarówno nowych, jak i używanych - dedykowanych do budownictwa, rolnictwa, przemysłu i sektora komunalnego. Od listopada 2017 r. Tech-Ekspert Południe występuje również w roli autoryzowanego dilera koncernu Case Construction Equipment na terenie województw: podkarpackiego, lubelskiego i świętokrzyskiego.

Tech-Ekspert Południe ze Stalowej Woli dostawami specjalistycznego sprzętu budowlanego zajmuje się od ponad 10 lat - w tym czasie dostarczyła maszyny nowe i używane wielu światowych marek do ponad 1500 klientów w kraju i za granicą (m.in. w Niemczech, Danii, Szwecji, Francji, Słowacji i na Węgrzech). Jeśli chodzi o asortyment sprzętu fabrycznie nowego, oferta Tech-Ekspert Południe obejmuje przede wszystkim pełen zakres maszyn do wykonywania robót drogowych i ziemnych marki Case Construction Equipment: mini- i midikoparki, miniładowarki, koparko-ładowarki, koparki gąsienicowe i kołowe, ładowarki, spycharki oraz równiarki. Produkty tej firmy uzupełnia sprzęt zagęszczający marki Ammann, młoty hydrauliczne i osprzęt tnąco-kruszący Montabert oraz kompaktowe maszyny i urządzenia budowlane Bobcat.

Odpowiednie zaplecze

Tech-Ekspert Południe dysponuje odpowiednim zapleczem umożliwiającym prowadzenie działalności handlowej i obsługi posprzedażowej. Na obszarze prawie 1,5 ha posiada: trzykondygnacyjny budynek biurowy, stale unowocześnianą halę serwisową wyposażoną w specjalistyczny sprzęt potrzebny do przeprowadzenia napraw i diagnostyki technicznej maszyn, a także potężny park maszynowy z kilkudziesięcioma maszynami. – Zespół profesjonalnych przedstawicieli handlowych Tech-Ekspert Południe zajmujących się sprzedażą maszyn w pełni wykorzystuje swoje wieloletnie, potwierdzone wieloma specjalistycznymi szkoleniami w kraju jak i za granicą, m.in. w Monthyon we Francji oraz Dobříš w Czechach. Dzięki poszerzaniu wiedzy i rozwoju we współpracy z międzynarodowymi markami nasi specjaliści otrzymują pozytywne opinie od klientów, którzy postrzegają Tech-Ekspert Południe jako solidnego dostawcę sprzętu i zaufanego partnera – przekonuje Paweł Kalita, dyrektor generalny Tech-Ekspert Południe.
Jednym z priorytetów w codziennej działalności firmy jest udzielanie pełnego wsparcia w zakresie serwisu i eksploatacji maszyn - Tech-Ekspert Południe realizuje kompleksowe przeglądy okresowe, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne maszyn budowlanych i rolniczych, a także zapewnia profesjonalne doradztwo techniczne. – Ekipy serwisowe są wyposażone w specjalistyczne narzędzia oraz wykorzystują nowoczesne oprogramowanie diagnostyczne, które poprzez podłączenie do komputera maszyny dostarcza najważniejszych informacji związanych z jej pracą, a przy tym na bieżąco wykrywa pojawiające się usterki celem szybkiej naprawy – mówi Krzysztof Krajewski, dyrektor serwisu Tech-Ekspert Południe

Nowe możliwości

Sprzedaż maszyn Case trwa praktycznie od początku działalności firmy. Krokiem milowym w ramach współpracy z tą marką było uzyskanie w listopadzie ub. roku pozytywnej rekomendacji w zakresie sprzedaży produktów i serwisu Case Construction Equipment na zasadzie autoryzowanego przedstawicielstwa handlowego na terenie trzech województw południowo-wschodniej Polski. – Maszyny tej marki, która może się poszczycić ponad 175-letnią tradycją, są bardzo ważnym punktem naszej oferty produktowej. Wiele innowacyjnych rozwiązań zastosowanych w tych maszynach staje się głównym argumentem w rozmowach prowadzonych z naszymi aktualnymi i nowymi klientami. Większość nowych modeli tej marki wprowadzono do sprzedaży w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Obejmują one m.in.: koparkę gąsienicową CX750D, największą i najmocniejszą maszynę z gamy Case, niezawodne ładowarki kołowe z nową, komfortową, przestrzenną kabiną i silnikiem spełniającym najnowsze normy Tier 4 Final oraz minikoparki z serii C, charakteryzujące się nowym designem i ulepszonymi parametrami roboczymi. Wśród produktów znajdują się również ładowarki o sterowaniu burtowym i kompaktowe ładowarki gąsienicowe, które zmodernizowano w zeszłym roku poprzez zwiększenie ich mocy – wymienia Grzegorz Brzozowski, dyrektor sprzedaży Tech-Ekspert Południe.
Warto dodać, iż współpraca z Case Construction Equipment wiąże się z uzyskaniem bezpośredniego dostępu do głównego europejskiego magazynu części zamiennych Case i New Holland, co zwiększa możliwości firmy, jeśli chodzi o różnorodność, konkurencyjne ceny, a także szybkość obsługi. Pozyskiwanie klientów ułatwiają realizowane przez firmę akcje - jak np. organizowane systematycznie od stycznia 2018 r. i cieszące się coraz większym zainteresowaniem pokazy z cyklu Case Construction Demo Tour, które odbywają się na terenie województwa podkarpackiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. – Tech-Ekspert Południe buduje autentyczne, przejrzyste i trwałe relacje z klientami, dlatego chętnie przy okazji spotkań z firmami użytkującymi sprzęt budowlany doradza, wymienia doświadczenia i stwarza możliwości przetestowania sprzętu w terenie, co staje się prawdziwą wizytówką firmy jako specjalisty w tej dziedzinie – podsumowuje Paulina Zaguła, kierownik ds. rozwoju biznesu i marketingu firmy ze Stalowej Woli.

Grzegorz Antosik

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.