Technika

Teger nie tylko dla rolnictwa

Data publikacji:

Produkty z zakresu chemii technicznej oraz środków czystości marki Teger są powszechnie stosowane zarówno przez domowych majsterkowiczów, jak i profesjonalne warsztaty i punkty serwisowe, gdzie szczególnie liczy się wysoka jakość. Teger ma również ofertę chemii technicznej skierowaną szczególnie dla rolników.

To co wyróżnia produkty Teger dedykowane dla rolnictwa to ich biodegradowalność oraz neutralność dla środowiska naturalnego. Rolnik stosując je może mieć pewność, że nie mają negatywnego wpływu na maszyny. Ponadto środki marki Teger mają potwierdzoną wysoką wydajność i skuteczność działania, dlatego sprawdzają się przy pracach związanych z bieżącą konserwacją maszyn rolniczych.

Oferta produktowa

Podstawę asortymentu marki Teger stanowią 3 grupy produktowe, łączące w sobie wysoką jakość i przystępną cenę. Pierwszą z nich jest chemia techniczna, która zawiera szeroką gamę preparatów, smarów, zmywaczy i odrdzewiaczy, mających swoje zastosowanie w domu, gospodarstwie czy też w profesjonalnym warsztacie.

W dziale środków higieny osobistej dostępna jest np. bardzo popularna i skuteczna pasta do mycia silnie zabrudzonych rąk, która skutecznie czyści dłonie z „warsztatowych” zabrudzeń, a ponadto chroni i nawilża skórę, jest przebadana dermatologicznie, ma przyjemny zapach i nie wpływa negatywnie na środowisko.

Topową linią produktową Teger są jej środki czyszczące i konserwujące, które zostały opracowane do użytku w gospodarstwie domowym oraz w rolnictwie. Środki te spełniają surowe normy jakościowe ukierunkowane na biodegradowalność, a wśród nich szczególny prym wiedzie Teger Agro Clener.

Jest to specjalnie stworzony i przebadany preparat do mycia różnego rodzaju maszyn rolniczych z wykorzystaniem myjek wysokociśnieniowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.