[ATB] Technika

Teleskopy z obrotem

Data publikacji:

Jeśli ktoś potrzebuje naprawdę uniwersalną ładowarkę teleskopową, powinien postawić na model z obrotowym nadwoziem. W tej wersji maszyny te oprócz tradycyjnych zadań przeładunkowych sprawdzą się również znacznie lepiej w roli żurawia niż ładowarki z tradycyjnym nadwoziem, zwłaszcza że dysponują zwykle większą wysokością podnoszenia. Prezentujemy ofertę kilku czołowych producentów w segmencie obrotowych ładowarek teleskopowych o najpopularniejszej wysokości podnoszenia w granicach 20-21 m.

Wszystkie przedstawione maszyny mają nadwozie (wieżę) o nieograniczonym kącie obrotu (360°) oraz napęd hydrostatyczny na obie osie i skręcane 4 koła, co zapewnia trzy tryby skrętu - kołami jednej osi lub obu osi w przeciwne lub w tę samą stronę (chód kraba). Ponieważ zależnie od ustawienia obrotowej wieży, wysunięcia podpór i osprzętu udźwig, wysokość podnoszenia i zasięg w każdej maszynie mogą się znacznie różnić, w pierwszej kolejności parametry te podano dla wideł paletowych, w pozycji z całkowicie rozstawionymi podporami, z nadwoziem obróconym pod kątem 90° w stosunku do osi wzdłużnej podwozia.

Kliknij i przeczytaj o każdym modelu:

Bobcat TR50210  |  Dieci Pegasus 50.21  |  Magni RTH 5.21 SH  | Manitou MRT 2150 Privilege +  |  Merlo Roto 45.21

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.