[ATB] Aktualności Terex

Terex Cranes pod wrażeniem zamówień Corleonis

Data publikacji:

Corleonis, firma zajmująca się wynajmem, sprzedażą i serwisem żurawi z siedzibą w Polsce, zrobiła wrażenie na swoim przedsiębiorstwie Terex Cranes. Od momentu rozpoczęcia współpracy dystrybutora z Terex Cranes pod koniec 2018 r. Corleonis zamówił 19 płaskich żurawi wieżowych.

Wśród zamówionych modeli żurawi były CTT 91-5, CTT 132-6, CTT 162-8 i CTT 561-32. Model CTT 202-10 został oficjalnie zaprezentowany przez Terex na targach Bauma w Niemczech zaledwie sześć tygodni temu. Arkadiusz Ertel, właściciel Corleonis, powiedział: „Cenimy Terex Cranes jako godnego zaufania i rzetelnego partnera biznesowego z uczciwą i szczerą pasją do żurawi wieżowych. Co więcej, wysoki poziom świadomości i akceptacji marki Terex w Polsce ułatwiły nam nawiązanie kontaktów biznesowych ”. Nawiązując do nowych relacji dystrybutora z Corleonis, producent Terex powiedział, że „z punktu widzenia obu firm, nie mogłoby zacząć się lepiej”. Wiele żurawi zamówionych przez Corleonis zostało już dostarczonych, a resztę zaplanowano na 2019 r.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.