[ATB] Aktualności

Terex świętuje sukces: Scottish Engineering Award

Data publikacji:

Nagroda Vice President za wybitne osiągnięcia w Scottish Engineering Awards została wręczona zespołowi Terex Trucks w Motherwell.

 

Terex Trucks ze Szkocji zdobyło nagrodę Vice President Award za wybitne osiągnięcia w Scottish Engineering Awards. Paul Douglas, dyrektor zarządzający Terex Trucks, przyjął nagrodę podczas ceremonii, która odbyła się w hotelu Hilton Glasgow 16 maja. Terex Trucks stał się oddziałem Volvo Construction Equipment w 2014 r. i od tego czasu otrzymał duże inwestycje w fabrykę, produkty i procesy jakościowe. Wysiłki te zostały docenione poprzez wyróżnienie.

„Jesteśmy absolutnie zachwyceni otrzymaniem tej nagrody” - mówi Paul - "podsumowuje ona nasze nieustanne wysiłki w inwestowaniu w jakość naszych pracowników, obiektów i produktów. Uznanie za to jest wielkim wyróżnieniem i jest prawdziwym czynnikiem motywującym do dalszego poszukiwania innowacyjnych sposobów projektowania, budowania i wprowadzania na rynek naszych produktów, inwestując w członków naszego zespołu, nowych praktykantów i projekty społecznościowe. ”

Nagrody Scottish Engineering Awards honorują osiągnięcia szkockiego przemysłu produkcyjnego i inżynieryjnego oraz świętują różnorodność, żywiołowość i innowacyjność tego sektora. Jury wybrało firmy w oparciu o lokalne inwestycje i szkolenia pracowników, a także ich zdolność do bycia innowacyjnym. Ważną rolę odegrały również rentowność, Lean Transformation Reinvention i HQSE (zdrowie, jakość, bezpieczeństwo i środowisko).

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.