[ATB] Aktualności

TomTom dodaje funkcję śledzenia zasobów

Data publikacji:

TomTom Telematics dodał nową funkcję śledzenia zasobów do swojego rozwiązania do zarządzania flotą Webfleet. Dostępna w całej Europie nowa funkcja umożliwia użytkownikom monitorowanie ich zasilanych zasobów, w tym przyczep i generatorów.

Ich lokalizację można wyświetlić na mapie, a powiadomienia można skonfigurować, aby informowały właściciela lub zarządcę, kiedy dany zasób jest używany lub kiedy opuszcza wyznaczony obszar, co pomaga zmniejszyć ryzyko kradzieży i prawdopodobieństwo niewłaściwego użytkowania.

Paul Verheijen, wiceprezes ds. Zarządzania produktem w TomTom Telematics, powiedział:

Zawsze koncentrujemy się na zapewnianiu wglądu i uczynieniu procesu pracy prostszym, bezpieczniejszym i wydajniejszym.

Wychodząc poza lokalizację zasobu, Verheijen powiedział, że nowa funkcja śledzenia zasobów pozwala użytkownikom na otrzymywanie natychmiastowych raportów 24/7, które zawierają różne parametry dotyczące sposobu użytkowania zasobu.

Można również skonfigurować powiadomienia, aby przypominały użytkownikom o konieczności konserwacji. Czas tych przypomnień może być oparty na liczniku przebiegu, czasie działania lub czasie od ostatniego utrzymania zasobu.

TomTom Telematics zmieni nazwę na Webfleet Solutions 1 października 2019 r.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.