Trimble - Yutong Heavy Industries w programie Trimble Ready

Data publikacji:

Firma Trimble, znany producent systemów nawigacji rozpoczął bliską współpracę z Yutong Heavy Industries. Chińczycy wezmą udział w programie Trimble Ready i wspólnie z amerykańską firmą rozpoczną pracę nad integracją systemu Trimble DPS900 z maszynami do zagęszczania dynamicznego Yutong.

Yutond Heavy Industries to chińskie przedsiębiorstwo założone jeszcze w latach 50. XX wieku. W pierwszym okresie działalności firma zajmowała się głównie produkcją maszyn budowlanych i urządzeń sanitarnych dla dużych przedsiębiorstw. W 2003 roku powstała firma w obecnej formie Yutong Heavy Industries Co., Ltd.. Obecnie oferta przedsiębiorstwa obejmuje maszyny budowlane od koparek i ładowarek po ciężarówki specjalistyczne, żurawie i wiele innych. Wśród nich maszyny do zagęszczania dynamicznego. Poza tym Yutong produkuje szereg narzędzi, komponentów dla inżynierii budowlanej, a nawet opony. Produkty firmy sprzedawane są w Azji, Afryce, Europie i Ameryce Środkowej.


“Jako lider w branży zagęszczania dynamicznego rozumiemy znaczenie innowacji technicznych. Uważamy, że system sterowania maszyn Trimble DPS900 pozwoli nam znacząco zmienić sposób pracy w zagęszczaniu dynamicznym.” - wyjaśnia Guo Xudong, dyrektor generalny Yutong Heavy Industries Engineering Machinery.


Podczas pracy, dzięki systemowi Trimble DPS900 operator może dokładnie ustawić maszynę w punkcie zagęszczania. Co więcej, system automatycznie zapisuje liczbę uderzeń oraz całkowite przemieszczenie w każdym z punktów. Dzięki temu operator ma większą kontrolę nad przeprowadzanym zabiegiem.
“System sterowania maszyn Trimble DPS900 dla zagęszczania dynamicznego to ekscytujące, nowe rozwiązanie dla inżynierii budowlanej. Firma Trimble cieszy się z perspektywy bliższej współpracy z Yutong Heavy Industries, wierząc, że przyniesie to postęp w inżynierii budowlanej i upowszechnienie tej znakomitej technologii.” - komentuje Troy Rigby, dyrektor Działu Inżynierii Lądowej i Budownictwa w Trimble OEM Solutions.

bk

fot. firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama
Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.