[ATB] Aktualności Hyundai

True Plant Hire inwestuje w pierwszego Hyundai

Data publikacji:

True Plant Hire, niezależny dział wynajmu sprzętu brytyjskiego wykonawcy Trueline Midlands, dodał do swojej 28-osobowej floty nowe koparki Hyundai HX235LCR.

Reprezentując największą do tej pory inwestycję w maszyny, decyzja o zastosowaniu HX235LCR była pod silnym wpływem operatora True Plant Jacka Ashera. Powiedział:

Mieliśmy wersję demonstracyjną HX220L od naszego lokalnego dealera TBS Plant i po prostu uwielbiałem w niej wszystko, będąc szczerym. Hyundai znacznie poprawił joysticki w modelach HX.

Asher dodał:

Jestem pod wrażeniem tej maszyny, ma mnóstwo mocy na wykopaliskach.

Po raz pierwszy wprowadzony na rynek w 2016 r. i przewyższający skale o 24 tony, HX235LCR jest napędzany sześciocylindrowym silnikiem wysokoprężnym Cummins QSB6.7 zgodnym z poziomami emisji końcowej, który oferuje moc 136 kW przy 1950 obr./min.

Maszyna True Plant jest wyposażona w standardową kombinację wysięgnika i ramienia czerpaka, oferując maksymalną głębokość kopania wynoszącą 6700 mm i maksymalny zasięg na poziomie gruntu 9 910 mm. Maszyna ma ramę gąsienic w stylu X-frame. Siedzisko na podkładkach gąsienic 700 mm ma długość 4040 mm przy całkowitej szerokości 3090 mm i obejmuje dziewięć dolnych rolek i dwie górne rolki nośne.

Ulepszony układ hydrauliczny Hyundai obejmuje również tryb Boom Float dla lepszej kontroli nachylenia, tryb Fine Swing dla lepszej kontroli obciążenia podczas kołysania oraz do 13% szybszych prędkości cyklu w porównaniu do poprzednich modeli.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.