Artykuł

Udział w rynku rośnie

Udział w rynku rośnie

Bogate doświadczenie w produkcji agregatów prądotwórczych i ugruntowana pozycja handlowa sprawiają, że firma Himoinsa jest jednym z liderów rynku w Europie - wynika z najnowszego raportu Frost & Sullivan.

W dniach 18-20 listopada br. Himoinsa zorganizowała spotkanie europejskich dystrybutorów firmy w Hiszpanii. Wydarzenie, w którym wzięło udział ponad 30 dystrybutorów z dwudziestu krajów europejskich, służyło analizie trendów rynkowych oraz podsumowaniu ubiegłorocznego bilansu handlowego. Firma zaprezentowała nowe produkty i wyznaczyła cele na 2020 r.
– Europa jest jednym z naszych głównych rynków i odpowiada za ponad jedną trzecią globalnych obrotów firmy. To wysoce wyspecjalizowany rynek, dlatego współpracujemy z naszymi dystrybutorami, aby sprostać stawianym wymaganiom i zaoferować najwyższą jakość – powiedział Guillermo Elum, dyrektor regionu EMEA.
Himoinsa jest skoncentrowana na wdrażaniu nowych rozwiązań w swoich fabrykach w celu dalszego zwiększania mocy produkcyjnych i optymalizacji procesów. – Naszą filozofią jest oferowanie na rynku produktów najlepszych w swojej klasie, a to oznacza ciągłe inwestowanie w procesy produkcyjne, badania i rozwój – tłumaczył Manuel Sánchez Bada, dyrektor ds. operacji międzynarodowych.

MV

Reklama
Powiązane artykuły