[ATB] Aktualności Unimog

Unimog walczy ze śniegiem jako pojazd od zimowego utrzymania dróg

Data publikacji:

Gdy potężna śnieżyca zniechęca do wystawiania nosa na zewnątrz, to idealna pogoda dla Unimoga. Wyposażony w pług śnieżny i posypywarkę, jest w swoim żywiole, gdy oczyszcza ze śniegu szosy i drogi dojazdowe – na przykład w niemieckim Rottach-Egern nad jeziorem Tegernsee.

Tobias Maurer, zastępca kierownika lokalnego zakładu usług komunalnych, ręczy za swojego U 427 także w utrudnionych warunkach:

Niektóre z tutejszych dróg mają nachylenie do 85 procent. Jednak właśnie w takich warunkach Unimog radzi sobie doskonale.

-Tobias Maurer.

Rejon operacyjny zakładu usług komunalnych w Rottach-Egern obejmuje nie tylko płaskie drogi i ścieżki wokół jeziora, ale także drogi dojazdowe do wyciągów narciarskich na pobliskim Wallbergu. Wyposażonego w łańcuchy śniegowe Unimoga nie powstrzymuje nic przed ośnieżaniem nawet na wysokości tysiąca metrów.

A koniec zimy wcale nie oznacza końca pracy dla Unimoga, który dowozi wtedy żwir na leśne drogi, ciągnie przyczepy z maszynami budowlanymi na miejsce prac albo pomaga w budowie dróg – jest przecież prawdziwie „Uniwersalnym Urządzeniem Motorowym”.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.