[ATB] Nowości

Versalift wprowadza na rynek najwyższy podnośnik mocowany do vana

Data publikacji:

Versalift wprowadził na rynek największą na świecie platformę montowaną do samochodów dostawczych na wysokości roboczej.

VDTL-165-F, zamontowany na 3,5-tonowym Renault Master lub Mercedes-Benz Sprinter, ma wysokość roboczą 16,6 mi wysięg 8,5 m.

Ładowność została również ulepszona, w porównaniu do poprzednich modeli, do 306 kg, w tym kierowcy, pasażera i pełnego baku. Pozwala użytkownikowi na dodanie opcjonalnego wnętrza, narzędzi i części zamiennych itp. Montaż VDTL-165-F na furgonetce zabezpiecza również narzędzia warsztatowe przed kradzieżą lub uszkodzeniami atmosferycznymi.

Mocniejszy wysięgnik i wieżyczka zapewniają czystą konstrukcję i niskie koszty utrzymania. Inne godne uwagi funkcje obejmują awaryjną obsługę z ziemi, wychylenie ogona wieży i podpory w lusterkach. VDTL-165-F, zamontowany na 3,5-tonowym samochodzie dostawczym, jest produkowany w Europie i zaprojektowany tak, aby sprostać potrzebom rynku europejskiego.

Krótko mówiąc, nowy VDTL-165-F jest prawdziwym przełomem na rynku montowanych do furgonetek w Europie, ponieważ podnośnik jest czymś więcej niż montażem do furgonetek

- powiedział Versalift.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.