Versalift wprowadza na rynek najwyższy podnośnik mocowany do vana

Versalift wprowadza na rynek najwyższy podnośnik mocowany do vana

Versalift wprowadził na rynek największą na świecie platformę montowaną do samochodów dostawczych na wysokości roboczej.

VDTL-165-F, zamontowany na 3,5-tonowym Renault Master lub Mercedes-Benz Sprinter, ma wysokość roboczą 16,6 mi wysięg 8,5 m.

Ładowność została również ulepszona, w porównaniu do poprzednich modeli, do 306 kg, w tym kierowcy, pasażera i pełnego baku. Pozwala użytkownikowi na dodanie opcjonalnego wnętrza, narzędzi i części zamiennych itp. Montaż VDTL-165-F na furgonetce zabezpiecza również narzędzia warsztatowe przed kradzieżą lub uszkodzeniami atmosferycznymi.

Mocniejszy wysięgnik i wieżyczka zapewniają czystą konstrukcję i niskie koszty utrzymania. Inne godne uwagi funkcje obejmują awaryjną obsługę z ziemi, wychylenie ogona wieży i podpory w lusterkach. VDTL-165-F, zamontowany na 3,5-tonowym samochodzie dostawczym, jest produkowany w Europie i zaprojektowany tak, aby sprostać potrzebom rynku europejskiego.

Krótko mówiąc, nowy VDTL-165-F jest prawdziwym przełomem na rynku montowanych do furgonetek w Europie, ponieważ podnośnik jest czymś więcej niż montażem do furgonetek

- powiedział Versalift.

WA

Reklama
Powiązane artykuły