[ATB] Aktualności Haulotte

Vertikal Days 2023 zakończone sukcesem

Data publikacji:
Vertikal Days 2023 zakończone sukcesem

Bezpośredni kontakt z klientami jest dla zespołu Haulotte niezmiernie ważny, a budowane w ten sposób relacje procentują przez długi czas. Doskonałą okazją do kolejnego spotkania były więc Vertikal Days, czyli wiodące w branży targi żurawi i urządzeń dostępowych w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Kolejna już edycja Vertikal Days miała miejsce w dniach 10 i 11 maja 2023 roku, na terenie The East of England Showground w Peterborough, Cambridgeshire (Wielka Brytania). W tym miejscu należy wspomnieć, że w przyszłym roku wystawa zostanie przeniesiona do nowej lokalizacji.
Wystawa cieszy się od lat dużą popularnością, wystarczy powiedzieć, że brali w niej udział kupujący/właściciele firm, reprezentujący około 90% brytyjskich i irlandzkich firm wynajmujących, odpowiedzialnych za ponad 80% wszystkich zakupów dźwigów i podnośników koszowych w regionie.

Nie mogło tutaj zabraknąć również firmy Haulotte UK, która z przyjemnością powitała swoich klientów i gości na swoim stoisku w celu wymiany poglądów, obejrzenia maszyn na żywo i odkrycia ogromnej różnorodności powiązanych usług. Klienci mieli w tym miejscu doskonałą okazję, aby na żywo poznać wysokiej jakości rozwiązania technologiczne oferowane przez Haulotte.

Co można było zobaczyć?

W tym roku na stoisku firmy Haulotte zaprezentowano szeroką gamę mobilnych podestów roboczych, w tym model Compact 10, następnie trzy maszty pionowe z serii Star (Star 6 Crawler, Star 8S, Star 10 ), a także HS18 terenowy podnośnik nożycowy E PRO i Sigma 16 PRO. Część klientów uczestniczyła w interesującym pokazie rozwiązania telematycznego Sherpal oraz mogła zobaczyć nowy system ochrony wtórnej w technologii LiDAR. Wydarzenie odniosło ogromny sukces, klientów było bardzo wielu i była to doskonała okazja do nawiązania kontaktów i podpisania nowych umów.

Ged Kelly, Haulotte UK Business Development Manager, podsumowując opinie uczestników wydarzenia, stwierdził: – Stoisko Haulotte było najlepszym, jakie zaprezentowaliśmy, z szeroką gamą naszych produktów. Informacje zwrotne na temat naszego stoiska były bardzo pozytywne zarówno od klientów, ale także od organizatorów targów.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.