[ATB] Aktualności

Vestas zamawia systemy transportu wiatrowego

Data publikacji:

Vestas Wind Systems, duński producent turbin wiatrowych z Aarhus, podpisał umowę na dziewięć systemów transportu łopat wiatrowych od producenta sprzętu transportowego ciężkich ładunków TII Group. Według TII Group system transportowy składa się z dwuosiowego wózka jeepowego z urządzeniem wolnoobrotowym i przyczepy czteroosiowej. Grupa TII opracowała system w połączeniu z Vestas i uruchomiła go na targach Bauma 2019.

TII Group twierdzi, że rozwiązanie transportowe zostało zaprojektowane z myślą o transporcie najnowszej generacji łopat wiatrowych i zawiera system mocowania łopat wiatrowych typu plug-and-play, zawierający adapter korzeniowy i ramę korzeniową. Firma zapewnia, że system montażu wymaga mniej narzędzi niż systemy konwencjonalne.

TII Group uważa także, że nowy system transportu łopat wiatraka jest wysoce zwrotny i zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa ładunku. Przegubowe systemy łożyskowe są zaprojektowane tak, aby pomagać w delikatnym obchodzeniu się z łopatkami turbiny. W tylnej części systemu można zamontować niezależny od producenta zacisk cierny, zapewniający dodatkowe bezpieczeństwo. Wysokość podnoszenia systemu transportowego można regulować do dwóch metrów z przodu i do jednego metra z tyłu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.