[ATB] Aktualności volvo

Volvo Construction Equipment - Przeprowadzka do nowej siedziby głównej

Data publikacji:

Firma Volvo Construction Equipment przeniosła się do nowej siedziby, która jest zarazem kwaterą główną dla innych obszarów działalności koncernu Volvo zlokalizowaną w Campus Lundby, położonym w szwedzkim Göteborgu. Volvo CE stwierdziło, że przeprowadzka ta pomoże we wspólnym korzystaniu z posiadanych zasobów. Z tej okazji odbyła się uroczysta ceremonia inauguracyjna, w której udział wzięli kierownicy wyższego szczebla oraz około 500 pracowników koncernu.

Obecnie Volvo CE dzieli budynek z firmami Volvo Buses - która przeprowadziła się w tym samym czasie - i Volvo Penta. Budynek znajduje się w pobliżu siedziby głównej Grupy Volvo i innych obszarów działalności koncernu Volvo w Campus Lundby. Według Volvo CE przeprowadzka pomoże ułatwić wymianę zasobów, najlepszych praktyk i kompetencji, a także stworzy większe możliwości współpracy.
– W Volvo CE zawsze współpracowaliśmy z innymi częściami Grupy Volvo, ale nasza nowa wspólna siedziba ułatwi bliższe współdziałanie. Campus Lundby zgromadził nas wszystkich i pomoże nam budować lepsze, silniejsze relacje robocze, które przyniosą korzyści naszym klientom – powiedział Melker Jernberg, prezes Volvo Construction Equipment.
Ceremonia inauguracji nowej kwatery odbyła się w Campus Lundby i wzięli w niej udział Melker Jernberg oraz Håkan Agnevall, prezes Volvo Buses i Björn Ingemanson, prezes Volvo Penta. Trzej prezesi firmy wygłosili przemówienia do pracowników Volvo. Campus Lundby ma łączną powierzchnię 375 tys. m², co stanowi równowartość 54 boisk piłkarskich.

GA

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.