Volvo Construction Equipment - Przeprowadzka do nowej siedziby głównej

Volvo Construction Equipment - Przeprowadzka do nowej siedziby głównej

Firma Volvo Construction Equipment przeniosła się do nowej siedziby, która jest zarazem kwaterą główną dla innych obszarów działalności koncernu Volvo zlokalizowaną w Campus Lundby, położonym w szwedzkim Göteborgu. Volvo CE stwierdziło, że przeprowadzka ta pomoże we wspólnym korzystaniu z posiadanych zasobów. Z tej okazji odbyła się uroczysta ceremonia inauguracyjna, w której udział wzięli kierownicy wyższego szczebla oraz około 500 pracowników koncernu.

Obecnie Volvo CE dzieli budynek z firmami Volvo Buses - która przeprowadziła się w tym samym czasie - i Volvo Penta. Budynek znajduje się w pobliżu siedziby głównej Grupy Volvo i innych obszarów działalności koncernu Volvo w Campus Lundby. Według Volvo CE przeprowadzka pomoże ułatwić wymianę zasobów, najlepszych praktyk i kompetencji, a także stworzy większe możliwości współpracy.
– W Volvo CE zawsze współpracowaliśmy z innymi częściami Grupy Volvo, ale nasza nowa wspólna siedziba ułatwi bliższe współdziałanie. Campus Lundby zgromadził nas wszystkich i pomoże nam budować lepsze, silniejsze relacje robocze, które przyniosą korzyści naszym klientom – powiedział Melker Jernberg, prezes Volvo Construction Equipment.
Ceremonia inauguracji nowej kwatery odbyła się w Campus Lundby i wzięli w niej udział Melker Jernberg oraz Håkan Agnevall, prezes Volvo Buses i Björn Ingemanson, prezes Volvo Penta. Trzej prezesi firmy wygłosili przemówienia do pracowników Volvo. Campus Lundby ma łączną powierzchnię 375 tys. m², co stanowi równowartość 54 boisk piłkarskich.

GA

fot.firmowe

Redakcja ATR

Reklama
Powiązane artykuły