[ATB] Aktualności volvo

Volvo Maszyny Budowlane Polska - Druga edycja

Data publikacji:

Powoli tradycją staje się majowy cykl spotkań z klientami firmy Volvo Maszyny Budowlane Polska pod hasłem „City Mini Max”. W czterech etapach zaprezentowano głównie - choć nie tylko - sprzęt, który z powodzeniem odnajduje się w „miejskiej dżungli”. W trzecim przystanku, który odbył się w dniach 21-23 maja w ramach bydgoskich targów Wod-Kan, uczestniczyła również redakcja atb - aktualności techniki budowlanej.

W jaki sposób oddać się bezstresowemu testowaniu najnowszych rozwiązań technicznych, oferowanych przez dedykowany do pracy w terenie miejskim sprzęt spod znaku Volvo? Uczestnicząc w spotkaniach „City Mini Max”, podczas których do dyspozycji gości oddano m.in. najnowsze minikoparki z serii E. Głównym bohaterem wydarzenia była minikoparka o konwencjonalnej budowie EC35D, z którą zmagali się uczestnicy eliminacji konkursu Klubu Operatorów, popisujący się swoimi umiejętnościami. – Podczas czterech edycji City Mini Max - w Kielcach, Szczecinie, Bydgoszczy i Pogorzelicy wyłaniamy najlepszą dwudziestkę, która zmierzy się w finale konkursu. Nagrodą jest wyjazd jesienią br. dla dwóch osób z osobami towarzyszącymi do szwedzkiej Eskilstuny i m.in. zwiedzenie kolebki Volvo – wyjaśnia Artur Jankowski, starszy specjalista ds. marketingu Volvo Maszyny Budowlane Polska.
Podczas spotkania w Bydgoszczy zaprezentowano również minikoparkę EC18DE, maszynę z tzw. zerowym promieniem obrotu, czyli ECR25D, jak również koparkę kołową EW160E wyposażoną w głowicę uchylno-obrotową Steelwrist oraz system Volvo Dig Assist, który ma służyć operatorowi jako asystent kopania. – Nasze spotkania stoją pod znakiem dużej frekwencji, jest sporo klientów z tego segmentu, bo i dopisuje nam pogoda. City Mini Max to impreza zorganizowana głównie z myślą o klientach z branży brukarskiej, budownictwa infrastrukturalnego, kubaturowego, przyłączy wod-kan, architektury krajobrazu. Kontynuujemy nasz pomysł z ubiegłego roku, bo uważamy, że jest to dobry kierunek – zauważa Artur Jankowski.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.