[ATB] Aktualności volvovolvo trucks

VOLVO TRUCKS - Nowy punkt Volvo na mapie Polski

Data publikacji:

Koncern Volvo Truck jest częścią Grupy Volvo, jednego z czołowych światowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz morskich i stacjonarnych układów napędowych. Dostarcza kompletne rozwiązania transportowe dla profesjonalistów i wymagających klientów, zapewnia 2200 dilerów i stacji obsługi w ponad 12 krajach.

Oczywiście znany jest również w Polsce, gdzie działa obecnie 31 punktów obsługi, w tym 9 w pełni zarządzanych przez Volvo, obiektów Volvo Group Truck Center, 13 dwumarkowych, autoryzowanych serwisów Volvo Truck i Renault Truck oraz 9 autoryzowanych punktów obsługi samochodów ciężarowych Volvo. Właśnie niedawno, 29 września 2017 r. nastąpiło uroczyste otwarcie 9. nowego, autoryzowanego serwisu Volvo Trucks w Bełku, w województwie śląskim. Właścicielem obiektu jest firma TMiK Tomasz Dzida, która już od wielu lat, z dużym sukcesem, prowadzi autoryzowany punkt serwisowy samochodów ciężarowych Volvo w Pszczynie. Serwis w Bełku to zupełnie nowy budynek, zaprojektowany i zbudowany zgodnie ze standardami Volvo w zakresie wyposażenia i troski o środowisko. Całość inwestycji zajmuje powierzchnię 2 tys. m2. W części warsztatowej budynku znajdują się 3 pełnowymiarowe, przejazdowe stanowiska obsługowo-naprawcze oraz rozbudowane zaplecze serwisowe z bogato wyposażonym magazynem części zamiennych o powierzchni 200 m2, w którym znalazły zatrudnienie 22 osoby. Nowy punkt posiada bardzo wygodną lokalizację tuż przy autostradzie A1 (zjazd na Rybnik) i drodze wojewódzkiej  nr 925. TMiK Tomasz Dzida w Bełku posiada autoryzację na świadczenie oryginalnych usług serwisowych oraz sprzedaż części zamiennych Volvo. Firma oferuje  również pełen zakres napraw powypadkowych.

http://www.volvotrucks.pl/red

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.