[ATB] Aktualności volvovolvo trucks

Volvo Trucks podpisuje duże zamówienie z firmą Hama Polska na 2021 r.

Data publikacji:

Końcówka 2020 roku dla Volvo Trucks Polska była bardzo intensywna i owocna. Niemal do ostatniego dnia roku Zespół Volvo Trucks podpisywał nowe kontrakty na rok 2021, dokonano też podsumowania współpracy z Firmą Hama Polska (DBK Rental), której oferta wynajmu średnio i długoterminowego jest uzupełnieniem oferty Volvo Trucks dla klientów szukających typowego rozwiązania bazującego na 100% wynajmie.

Współpraca Volvo Trucks z Hama Polska rozpoczęła się w 2019 roku od zakupu 50 ciągników FH 4x2. Kolejne 100 pojazdów dostarczono sukcesywnie, mimo pandemii, w ciągu całego  2020 roku. Kolejne duże zamówienie na następne 130 jednostek z dostawami w roku 2021 prezes Hama Polska - Łukasz Chyliński oraz dyrektor zarządzająca Volvo Trucks Polska - Małgorzata Kulis podpisali w Młochowie, 15 grudnia 2020 roku przy udziale swoich współpracowników: Janusza Rachwała, Pawła Kęsego i Cezarego Kasperkiewicza. Większość pojazdów zamówionych przez Hama Polska objętych jest pełnymi- złotymi kontraktami serwisowymi, zapewniającymi niezawodność ich użytkowania dla wspólnych klientów.

Profil klientów Hama Polska obejmuje wykorzystanie sprzętu zarówno w usługach transportu dalekobieżnego, jak i  komunalnych oraz dystrybucyjnych. To pozwala przypuszczać, że ewentualne zamówienia obejmą podwozia pojazdów Volvo we wszystkich konfiguracjach kabin oraz przeznaczonych do różnych zastosowań. Kolejnym znaczącym efektem współpracy Volvo Trucks z Hama Polska, jest zainteresowanie partnerstwem obu Firm w organizowanych od kilku lat przez Volvo Trucks Polska ofertach rozwiązaniach transportowych 4Poland.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.