[ATB] Aktualności

Wacker Neuson otwiera zakład produkcyjny w Pinghu

Data publikacji:

Oficjalna ceremonia otwarcia nowego zakładu produkcyjnego Wacker Neuson i centrum R&D w Pinghu koło Szanghaju miała miejsce pod koniec listopada, dwa lata po pre-ceremonii. Ponad pięćset gości, w tym przedstawiciele rządu, dostawcy, sprzedawcy i klienci z całego świata, uczestniczyło w ceremonii i towarzyszącym jej programie wydarzeń.

Chiny są kluczowym rynkiem dla grupy Wacker Neuson, wykazującym niezwykły potencjał, szczególnie w kontekście minikoparek i sprzętu budowlanego. Biorąc pod uwagę znaczenie Chin, firma zdecydowała się otworzyć nowy zakład produkcyjny wraz z lokalnym centrum badawczym w Pinghu. Decyzja ta rzutuje na długoterminową współpracę grupy Wacker Neuson z klientami i partnerami z Chin. Tym samym wzrasta uwaga ze strony azjatyckiej klienteli, coraz mocniej angażującej się w ulepszanie lokalnie produkowanego sprzętu budowlanego.

To regionalne zaangażowanie zostało pochwalone przez wielu gości uczestniczących w wydarzeniu, w tym także i Hailong Qi, Sekretarz Miejskiego Komitetu Pinghu, który był kluczowym doradcą podczas projektu.

"To dla nas wielki zaszczyt, by widzieć tylu gości na oficjalnym otwarciu naszej fabryki w Pinghu. Jesteśmy dumni z wyników i z faktu, że jesteśmy jeszcze bliżej chińskich klientów. Nasza obecność  w Pinghu umożliwi nam na jeszcze wyższy poziom zaspokajania potrzeb klientów i dostosowanie usług w zależności od regionu" - z entuzjazmem oznajmił David Wei, dyrektor zarządzający Wacker Neuson w Chinach.

Firma Wacker Neuson zajmuje się dystrybucją sprzętu budowlanego w Chinach od ponad dwudziestu lat i przez ten czas udało jej się stworzyć solidną sieć dystrybucyjną.

"Dostrzegliśmy duży potencjał w Chinach. Rosnąca potrzeba rozbudowanej infrastruktury, modernizacja krajowej sieci drogowej i kolejowej, a także większa koncetracja na bardziej wydajnym i przyjaznym dla środowiska sprzęcie w tym kraju jest tylko dowodem na to, że podjęliśmy słuszną decyzję. - wyjaśnia Martin Lehner, dyrektor generalny Wacker Neuson.

Strategiczna lokalizacja zakładu między Szanghajem a Hangzhou w połączeniu z dobrą infrastrukturą, to kluczowe zalety nowej fabryki.

Źródło: Wacker Neuson Group

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.