[ATB] Budownictwo

Warszawa - prace budowlane na Żołnierskiej i Trakcie Lubelskim

Data publikacji:

Kolejny weekend z utrudnieniami na Żołnierskiej. Przy węźle Czwartaków pojawi się ostatnia warstwa nowej nawierzchni. Na zmiany w organizacji ruchu muszą też przygotować się kierowcy jeżdżący Traktem Lubelskim. Od niedzieli jego przebudowa wkroczy w nowy etap.

Przebudowa Żołnierskiej zbliża się do końcowego etapu. Jak zapowiadają urzędnicy, w weekend na węźle z ulicą Czwartaków będą toczyły się prace związane z układaniem ostatniej warstwy nawierzchni.

Przebudowa Traktu Lubelskiego dotyczy odcinka między Zwoleńską a Borowiecką. W sumie ma on około 1800 metrów długości. Jezdnia i chodnik po jej wschodniej stronie zostaną przebudowane. Dodatkowo powstanie nowy chodnik i droga rowerowa po stronie zachodniej. Przy okazji przebudowane zostaną sieci podziemne, wybudowana zostanie nowa kanalizacja. Pojawi się też dodatkowa zieleń.

Przebudowa rozpoczęła się w grudniu ubiegłego roku. Termin zakończenia inwestycji został wyznaczony na czerwiec 2019 r.

Źródło: tvn24

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.